Macska-jaj

Crna macka, beli macor

2015.11.01 Sodanth

"Louie, I think this is the beginning of a beautiful friendship."

Emir Kusturica, a szerb rendezőzseni legjobb filmje. Pályáját, még a régi Jugoban kezdte, 88-ban megcsinálta az első komolyabb filmjét a Cigányok idejével, majd a 90-es években megjárta Hollywood-ot az Arizoniai álmodozók c. filmmel, melyben többek k... Teljes kritika

2016.02.10 norbi0102

Ez a film egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire fantasztikus, tényleg egy kultuszfilm! Végig leköti a néző figyelmét, a humora páratlan! Emir Kusturica előtt le a kalappal!

2015.01.28 a.edit63

Hihetetlen egy film! Újra és újra megnézem és még mindig ugyanolyan hatást vált ki, a humor valami fantasztikus....

2016.07.25 N.Béla

Eredeti hanglatú vígjáték. Nem túlzottan szeretem a hasonlókat. Szerintem túl erőltetett és izgalmasnak sem mondható. Egy két jól eltalált poén van benne se semmi több nem adja a varázsát. A színészek viszont töéletesen eladja az egész fimet.

2016.07.20 Bog1

Igazi klasszikus vígjáték melyet mindenki ismer szerintem a világon tudatos rendezés a színészek jól el vannak találva karakterek szerethetőek és valódiak ami nagyon fontos szerintem a zene az természetesen tökéletes és annyiszor dolgozták fel azt a filmet hogy el nem lehet mondani nem véletlenül mindenkinek ajánlom

2015.06.30 BuBu

Ez egy igazi, remek kultuszfilm! Annyira jó a humora, hogy szinte minden egyes másodperce szórakoztat! Nem lehet rá szavakat találni, Emir Kusturica előtt emel kalapom!

2015.05.06 bambula

Tipikusan az a kategória amit csak az ért igazán akinek van fogalma a körülményekről, és hogy csak így lehet feldolgozni ezeket az állapotokat, sírva vigadva, magunkon.

2017.11.16 baalint

Kívülről fújom az összes jelenetet/párbeszédet :) Aki szereti a szatirikus vígjátékokat mindenképp nézze meg. A végén is ott a csattanó, és végig földön fetrengős nevetős az egész. Dadan hatalmas karakter.

Egyszerűen ez egy zseniális film, szerintem a mai vígjátékokat sokkal, de sokkal túlszárnyalja, de csak a trabant miatt. Nagyszerűek a színészek, szépek a helyszínek, a zene fantasztikus.

2016.04.17 Kate Rainbow

Megunhatatlan. Annyit nevetek akárhányszor megnézem, hogy az nem igaz. Rendkívül humoros kis film. Tökéletesen mutatja be azt, hogy milyen az amikor olyasvalakihez kéne menny akit egyáltalán nem szeretsz. Ment az 5 csillag ;)

2015.06.16 AESB

Ez egy kultuszfilm. Telis-tele humorral, ami zseniális! Egy igazi remekmű, kiváló szereplőgárdával! Minden tökéletes és megunhatatlan. Emir Kusturica kiváló rendező!

2015.12.29 sepsiklaudia

nagyon humoros, mindig megnevettet, a történet maga egyszerű az erőltet házasságot legyőzi a szerelem, de imádni való és a zene nagyon jó

2016.08.13 Fanni11

Ez a film mar olyan borzalmas volt hogy vegul mar csak rohogni tudsz!!

2015.09.12 Meeroz21

Nekem nagyon tetszett ez is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.