Macska-jaj

Crna macka, beli macor

2022.03.09 JRD

A túlértékelt...

Szeretem ezt a filmet, (noha nagyon-nagyon-nagyon túlértékelt). Nem gondolom, hogy igazi szatíra lenne, sem azt, hogy komédia, csak egy film, amin jókat lehet röhögni. Kissé abszurd, de szerethető. Egy biztos: jó film. Imádni valóak a főbb karakterek. A történet is aranyos. Van benne csípős gúny, csibészség, némi sz3x, ármánykodás, hazugság, disznó, sz@r, esküvő...stb. Jó kikapcs az tuti! Ha máshonnan nem is,de a filmből egy életre megtanulja az ember a mára már ikonikussá vált angol szöveget, miszerint: I think this is the beginning of a beautiful friendship... A mostanra pedig világhírűvé vált betétzenéről meg ne is beszéljünk. (Bevallom néha úgy érzem, hogy a zene miatt (BUBAMARA) vált ikonikussá ez a film.) Akárhogyan is, de ha még nem nézted nézd meg. Ha mást nem is ad a film, kicsit belepislanthatsz Kusturica világába. Szóval kalandorok! Filmre fel és ó szórakozást!

2015.02.20 erare

Annyira őrült és annyira vicces ez az egész katyvasz, amit itt összehord ez a Kusturica, hogy az már fáj. Persze pozitívan fáj. :-)

Kusturica egy zseni! Egy ízig-vérig balkáni humorbomba. Szinte nincs is olyan része, amikor nem nevetek vagy szórakozom rajta. Ajánlott kategória mindenféleképpen.

2020.02.18 HE7EDIK

Az alpári humor kedvelőinek kihagyhatatlan, azonban ez tőlem olyan messze áll, mint Makó Jeruzsálemtől. Sorry.

2015.04.25 Yosihiro

A vigjáték egyik igazi remekműve. Unatkozni nem lehet rajta hiszen mindig történik valami. A nevetés a legjobb orvosság szokták mondani hát itt megkapjuk minden mennyiségben. A szereplők nagyot alakítanak a forgatókönyv nagyszerű mi kell más? Csak m... Több

2017.07.10 Deku

Rémesen untatott ez a film, vajmi kevés pozitívumot lehet erről elmondani. Nem jött be ez a történet. Ennél a filmnél az volt a nagy gond, hogy a sztori irtózatosan gyenge. A szereplők egész jók de ennél több jót nem tudok elmondani róla így nem tetszett sajnos.

2017.09.15 GedyPapa

Többször is láttam legutóbb a feleségem unszolására. Megérte és szinte az újdonság erejével hatott. Fájdalmas, de vicces poénok halmazát tartalmazza, ami mesteri szintre emeli a nevettetést. Ez a nagybetűs vígjáték!

2016.01.26 MP170506

Emir Kusturica egy kiváló rendező és ezt ezzel a filmmel méltóképpen bizonyítja is. Humora egyszerűen kiváló, végig lehet rajta röhögni és nem sablonos! A színészek is kiválóak!

2020.03.27 Norbert93

Mára már kultikussá vált film, aminek legerősebb oldala nem az alpári humor, hanem a hitelesség, merészség és eredetiség, amivel megjeleníti a szerb cigányokat és azok világát. A film teljes játékideje alatt egyszer sem éreztem izzadtságszagot, minda... Több

2018.11.28 harnas1207

Nem hittem, hogy végig bírom nézni ezt a filmet, de mégis. Valami megfogott benne, talán a sajátos buta hangulata. Kicsit olyan csapongó volt, mint egy Guy Ritchie film. Egyszer megéri megnézni.

2020.02.23 drg0602

Nagyon brutális sajátos humora van ennek a filmnek, nekem bejött, bár elég alpári. Jó film.

2020.12.19 Ildikó Bacskai

Kusturica kortalan vígjátéka minden korosztálynak igazi szórakozást ígér. Hamisítatlan balkáni hangulat, elképesztő szereplők, pontosan ide illő, bolondos filmzenék, jellemző öltözékek és helyszínek. Én nagyon tudok rajta kacagni, imádom ezt a stílust.

2015.01.26 hackerjulcsi

Számomra ez a kultuszfilm! A humora zseniális, csudajó mozi:) Nem is tudom már hányszor láttam... Pitbull, terrierr :D

2018.07.23 Norbi

Imádattal imádom, már ha lehetséges egy filmet ennyire szerezni. Olyan szintű szegénység+hülyeség (pozitív értelemben) +humor van benne, hogy egyszerűen...meg kell nézni ezt az érzelmet nem lehet leírni :D