Vélemények: Made in Italy (2020)

Ms. Akárki   2022. 01. 30.

Ha már eleged van a télből, akkor ez a tökéletes kikapcsolódás. Szinte éreztem a napsütést a bőrömön és a mennyei ételek illatát. Kellemes, romantikus kis film. Vasárnap esti kikapcsra tökéletes.

indingo   2020. 08. 18.

Sokkal rosszabbra számítottam a kritikák alapján. Helyes film, gyönyörűek a helyszínek. Nem a romantikus, inkább a drámai oldal az erős benne.

TomÁcs   2020. 08. 31.

A film nekem a Napsütötte Toszkánát juttatta eszembe. A történet picit hasonló, bár ez pasisabb. A humora nekem tetszett és jó volt Neesont végre egy kicsit más szerepben is látni, hogy végre nem akarja megmenteni a világot.

Szilonka   2020. 08. 20.

Érdekes volt egy valóban apa-fiú párost látni apa-fiú szerepben. Szemkápráztató tájak és egy élvezhető kis történet.

VvV   2020. 09. 14.

Egy könnyed amerikai vígjáték, olasz környezetben. A története picit egyszerű, meg nem valami új. Már sok-sok hasonló készült. Egynek elmegy.

Annuska   2020. 10. 05.

Végre egy picit más film Liam Neesontől. Kicsit úgy érzem már belefásult ebbe a legyőzhetetlen karakterekbe. A történet kellően érzelmes és a tájak lenyűgözőek.

Greeta   2020. 08. 26.

A kedvenc jelenetem, amikor apa és fia meghívja vacsoráznia lányt, frenetikus volt. Kellemes humorú film, nincs túlerőltetve és nem az a közönséges fajta.

petraszab   2020. 09. 02.

Nem az első közös film Liam Neesonnak a fiával és reméljük, hogy nem is az utolsó. Habkönnyűnek nem mondható történet múltbéli sebekkel, amivel az idő sem tudott elbánni.

Fikatours_blogger   2022. 01. 23.

Toscana gyönyörű, de ezt eddig is tudtuk

Bár Liam Neesonnak sokkal jobban állt ez a szerep, mint maffiózókat gyilkolászni, sajnos azonban a film története eléggé fantáziátlan.

freeman   2021. 05. 03.

Király film.

Buffy   2020. 08. 11.

Igazság szerint jó volt végre ilyen filmben látni Liam Neesont. Nyugis, merengős, akad némi mondanivaló is, összességében kellemes, de nem feltétlenül kiemelkedő élménynek nevezném.

Jesna   2021. 01. 31.

Gyenge történet, még gyengébb kivitelezés. A színészek nem tudtak mit kezdeni magukkal, annyira bugyuta a forgatókönyv. A gyönyörű toszkán táj se mentette meg.

DarkLion   2020. 08. 04.

Helyén kell kezelni a dolgokat, és ha figyelembe vesszük, hogy ez a film James D'arcy első rendezése, igazán nem lehet okunk panaszra. Van még hova fejlődnie rendezőként, de így is szépen ráérzett, mi kell egy kellemes romkomhoz.

signeta   2020. 08. 10.

Azt hiszem irtó kellemes meglepetés volt látni Liam Neeson egy ilyen szerepben, ami talán főként inkább a karrierje elején volt rá jellemző. Hihetetlen, hogy ez a színszész mennyire mélyen át tudja valójában élni ezeket a karaktereket. Már csak miatta is érdemes megnézni a Made In Italyt!

H.A.   2020. 07. 30.

Humoros, jó közérzetet okozó vígjáték a remekül alakító Liam Nessonnal a főszerepben. Nem ez minden idők legjobb komédiája, de nekem kellemes két órát okozott.