Made in Italy

Made in Italy

2022.01.30 Ms. Akárki

Ha már eleged van a télből, akkor ez a tökéletes kikapcsolódás. Szinte éreztem a napsütést a bőrömön és a mennyei ételek illatát. Kellemes, romantikus kis film. Vasárnap esti kikapcsra tökéletes.

2020.08.18 indingo

Sokkal rosszabbra számítottam a kritikák alapján. Helyes film, gyönyörűek a helyszínek. Nem a romantikus, inkább a drámai oldal az erős benne.

2020.08.31 TomÁcs

A film nekem a Napsütötte Toszkánát juttatta eszembe. A történet picit hasonló, bár ez pasisabb. A humora nekem tetszett és jó volt Neesont végre egy kicsit más szerepben is látni, hogy végre nem akarja megmenteni a világot.

2020.08.20 Szilonka

Érdekes volt egy valóban apa-fiú párost látni apa-fiú szerepben. Szemkápráztató tájak és egy élvezhető kis történet.

2020.09.14 VvV

Egy könnyed amerikai vígjáték, olasz környezetben. A története picit egyszerű, meg nem valami új. Már sok-sok hasonló készült. Egynek elmegy.

2022.01.23 Fikatours_blogger

Toscana gyönyörű, de ezt eddig is tudtuk

Bár Liam Neesonnak sokkal jobban állt ez a szerep, mint maffiózókat gyilkolászni, sajnos azonban a film története eléggé fantáziátlan.

2020.10.05 Annuska

Végre egy picit más film Liam Neesontől. Kicsit úgy érzem már belefásult ebbe a legyőzhetetlen karakterekbe. A történet kellően érzelmes és a tájak lenyűgözőek.

2020.08.26 Greeta

A kedvenc jelenetem, amikor apa és fia meghívja vacsoráznia lányt, frenetikus volt. Kellemes humorú film, nincs túlerőltetve és nem az a közönséges fajta.

2020.09.02 petraszab

Nem az első közös film Liam Neesonnak a fiával és reméljük, hogy nem is az utolsó. Habkönnyűnek nem mondható történet múltbéli sebekkel, amivel az idő sem tudott elbánni.

2021.05.03 freeman

Király film.

2020.08.11 Buffy

Igazság szerint jó volt végre ilyen filmben látni Liam Neesont. Nyugis, merengős, akad némi mondanivaló is, összességében kellemes, de nem feltétlenül kiemelkedő élménynek nevezném.

2020.08.04 DarkLion

Helyén kell kezelni a dolgokat, és ha figyelembe vesszük, hogy ez a film James D'arcy első rendezése, igazán nem lehet okunk panaszra. Van még hova fejlődnie rendezőként, de így is szépen ráérzett, mi kell egy kellemes romkomhoz.

2020.08.10 signeta

Azt hiszem irtó kellemes meglepetés volt látni Liam Neeson egy ilyen szerepben, ami talán főként inkább a karrierje elején volt rá jellemző. Hihetetlen, hogy ez a színszész mennyire mélyen át tudja valójában élni ezeket a karaktereket. Már csak miatta is érdemes megnézni a Made In Italyt!

2021.01.31 Jesna

Gyenge történet, még gyengébb kivitelezés. A színészek nem tudtak mit kezdeni magukkal, annyira bugyuta a forgatókönyv. A gyönyörű toszkán táj se mentette meg.