Made in Italy (2020)

Made in Italy

freeman   2021. 05. 03.

Király film.

indingo   2020. 08. 18.

Sokkal rosszabbra számítottam a kritikák alapján. Helyes film, gyönyörűek a helyszínek. Nem a romantikus, inkább a drámai oldal az erős benne.

TomÁcs   2020. 08. 31.

A film nekem a Napsütötte Toszkánát juttatta eszembe. A történet picit hasonló, bár ez pasisabb. A humora nekem tetszett és jó volt Neesont végre egy kicsit más szerepben is látni, hogy végre nem akarja megmenteni a világot.

Szilonka   2020. 08. 20.

Érdekes volt egy valóban apa-fiú párost látni apa-fiú szerepben. Szemkápráztató tájak és egy élvezhető kis történet.

VvV   2020. 09. 14.

Egy könnyed amerikai vígjáték, olasz környezetben. A története picit egyszerű, meg nem valami új. Már sok-sok hasonló készült. Egynek elmegy.

Annuska   2020. 10. 05.

Végre egy picit más film Liam Neesontől. Kicsit úgy érzem már belefásult ebbe a legyőzhetetlen karakterekbe. A történet kellően érzelmes és a tájak lenyűgözőek.

Greeta   2020. 08. 26.

A kedvenc jelenetem, amikor apa és fia meghívja vacsoráznia lányt, frenetikus volt. Kellemes humorú film, nincs túlerőltetve és nem az a közönséges fajta.

Liam Neeson

A film összbevétele 2 713 096 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 311 510 305 forintot termelt. A hazai mozik összesen 64 250 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az elsőfilmes rendező, James D'Arcy eddigi pályafutása során több tucat filmben és sorozatban tűnt fel. Bár a nevét talán kevesen ismerik, az utóbbi években olyan produkciókban is láthattuk, mint a Bosszúállók: Végjáték, a Dunkirk vagy a Felhőatlasz.

Ez a film James D'Arcy rendezői debütálása.

A produkció forgatása 2019. áprilisában kezdődött meg.

A film forgalmazási jogait 2020. februárjában szerezte meg az IFC Films.

Liam Neeson második alkalommal állt a kamerák elé vérszerinti fiával, Micheal Richardsonnal. A két színész a Dermesztő hajszában is együtt játszott.

A Made In Italy igazi közönségfilm. Van benne humor, hihető történet, feldolgozandó élethelyzet, jó színészi játék és gyönyörű toszkán táj. több»

A Made in Italy nem egy tökéletes film, a megszokott boldog konklúzióval zárul, melyből kiderül, hogy a frissen felújított háztól nem is olyan egyszerű érzelmi szinten megszabadulni, de talán nem árulok el filmtörténeti csavart azzal, hogy elmondom, ez nem is sikerül. több»

Mivel a COVID évében a valóságban nem nagyon utazhatunk, legalább másfél óra erejéig a filmvásznon megtehetjük ezt. Ez is valami. több»