TomÁcs

Liam Neeson

Robert egy bohém művész, aki elhidegült fiával Londonból Olaszországba utazik, hogy eladja egykori feleségétől megörökölt házát. A ház rettenetes állapotban van, ezért kénytelenek hozzállátni a felújításához. Bár az utazás nem indul zökkenőmentesen, a közös élmények és a váratlan fordulatok… Több

Rendező: James D'Arcy
Író: James D'Arcy
Ország: Egyesült Királyság, Olaszország
Premier (HU): 2020.08.06. | Telekom TVGO (2020.12.06.) | HBO Max (2021.07.17.)
Forgalmazó: Big Bang Media

2022.01.30 Ms. Akárki

Ha már eleged van a télből, akkor ez a tökéletes kikapcsolódás. Szinte éreztem a napsütést a bőrömön és a mennyei ételek illatát. Kellemes, romantikus kis film. Vasárnap esti kikapcsra tökéletes.

2020.08.18 indingo

Sokkal rosszabbra számítottam a kritikák alapján. Helyes film, gyönyörűek a helyszínek. Nem a romantikus, inkább a drámai oldal az erős benne.

2020.08.31 TomÁcs

A film nekem a Napsütötte Toszkánát juttatta eszembe. A történet picit hasonló, bár ez pasisabb. A humora nekem tetszett és jó volt Neesont végre egy kicsit más szerepben is látni, hogy végre nem akarja megmenteni a világot.

2020.08.20 Szilonka

Érdekes volt egy valóban apa-fiú párost látni apa-fiú szerepben. Szemkápráztató tájak és egy élvezhető kis történet.

2020.09.14 VvV

Egy könnyed amerikai vígjáték, olasz környezetben. A története picit egyszerű, meg nem valami új. Már sok-sok hasonló készült. Egynek elmegy.

A film összbevétele 2 713 096 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 311 510 305 forintot termelt. A hazai mozik összesen 64 250 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az elsőfilmes rendező, James D'Arcy eddigi pályafutása során több tucat filmben és sorozatban tűnt fel. Bár a nevét talán kevesen ismerik, az utóbbi években olyan produkciókban is láthattuk, mint a Bosszúállók: Végjáték, a Dunkirk vagy a Felhőatlasz.Szerző: hp

Ez a film James D'Arcy rendezői debütálása.Szerző: hp

A produkció forgatása 2019. áprilisában kezdődött meg. Szerző: hp

A film forgalmazási jogait 2020. februárjában szerezte meg az IFC Films. Szerző: hp

(2020. 08. 06.)
A Made In Italy igazi közönségfilm. Van benne humor, hihető történet, feldolgozandó élethelyzet, jó színészi játék és gyönyörű toszkán táj. Több

Értékelés: 5.5/10
(2020. 08. 13.)
Mivel a COVID évében a valóságban nem nagyon utazhatunk, legalább másfél óra erejéig a filmvásznon megtehetjük ezt. Ez is valami. Több

(2020. 08. 13.)
Toszkánai napfényben
A Made in Italy nem egy tökéletes film, a megszokott boldog konklúzióval zárul, melyből kiderül, hogy a frissen felújított háztól nem is olyan egyszerű érzelmi szinten megszabadulni, de talán nem árulok el filmtörténeti csavart azzal, hogy elmondom, ez nem is sikerül. Több
Mike és Molly
2010