Magassági mámor

Magassági mámor

Killing Me Softly

A gyönyörű Alice internet-oldalak szerkesztésével foglalkozik, és alig várja, hogy rátaláljon végre a nagy Ő-re. Amikor összefut Adammel, szinte állati vonzódást érez a férfi iránt, és annak ellenére, hogy még nem is ismerik egymást igazán, heves és szenvedélyes… Több

Rendező: Chen Kaige
Natascha McElhone
Joseph Fiennes
Natascha McElhone

2022.11.14 Csak

Tetszett a film, érdekes volt, viszont a végét nagyon összecsapták, nem is értettem, hogy Adam akkor teljesen ártatlan volt mindenben? Mert akkor miért mentek szét?

2017.12.05 Imlah

Összességében egy fantáziadús film, nem sablonos. Viszont voltak benne részek, amik azt a benyomást keltették, hogy nem egy komoly film, kicsit bovli-feeling. Emiatt közepes!

2015.01.01 MiAzAki

Egy teljesen átlagos thriller, ami gyenge történetet és a hevenyészett alakításokat a testiséggel és a szexualitással próbálja meg kompenzálni. Lehet, hogy ez valakinek be jön, ám az igényesebb nézők szerintem simán le fogják nullázni ezt a filmet. Teljesen felejthető.

2015.09.09 Penge

Volt benne egy egész jó vonal, amely felé ha elmegy, biztos, hogy jó film is lehetett volna. Így viszont egy ziccer az egész. Van a történetben potenciál és a karakterek közti viszony még jobban való kihangsúlyozásával sokkal érdekesebb is lehetett volna.