NA

Attila G. Nézhetetlen  2019. 07. 09.

Lehet, hogy most igazságtalan vagyok, és elhamarkodottan ítélek, és idővel változni fog a véleményem. Mégis pár percnyi műsoridő, illetve néhány előzetes megnézése után most úgy érzem, hogy fölösleges volt elkészíteni. Értem én, hogy folytatást akartak csinálni az egykori klasszikushoz, amit nagyon szerettem minden karakterével együtt - ideértve Zeuszt és Apollót is. Annak idején "nagy csatározások" mentek a tv-távirányítóért, mert a tévéhíradóval egy időben ment a másik csatornán. S amikor értesültem róla, hogy folytatják is, kíváncsian vártam. Viszont amikor belenéztem, valamiért olyan érzésem volt, mintha egy rossz szappanoperát néznék. S valahogy nem szimpatikus a folytatás színészgárdája sem, illetve úgy fogalmaznék, hogy számomra érdektelen.

Jay Hernandez
Perdita Weeks