Manhattan

Manhattan

2016.11.07 pet-et

Ezt a filmet szerintem eléggé nagy részt Woody Allen játéka viszi a hátán, meg a zene főleg. Persze a fekete-fehér képek sem rosszak, jól átadják az egész New York hangulatot, de például a sztori szerintem tipikusan nem olyan jó, mint amit a Woody Al... Több

2016.04.29 irongozu

Engem Woody Allen általában fáraszt. De nagyon. A Manhattan talán az egyetlen kivételt képezi. Szerintem ez a film kezdődik legjobban, a tőle látottakhoz képest. Intelligens a humora és a fekete-fehér stílus is tetszik.

2015.11.10 [email protected]

A film szenzációsan mutatott be alapvető emberi érzéseket es érzelmeket. Univerzális és mindenkori problémákat vet fel ezért időtálló klasszikus film.

2015.10.31 dubzsu

Woody Allen egyik nagyszerű filmje. Kihagyhatatlan. Emberi, érzelmekre ható, nagy mélységekbe menő, ugyanakkor a tőle megszokott humorú, csalódást nem okozó film.

2016.03.20 ZsoltSon

Szeretem ezt a Woody Allen filmet is, persze közel sem olyan jó, mint az Annie Hall, de szerintem hozza a szokásos formáját itt a rendező, és van benne jó pár rész, amiért érdemes megnézni. Igazi fanok úgyse hagyhatnak ki egy részt se az életműből ;)