alexxx   2018. 03. 17.

Bármennyire is fáj, azt kell mondanom, hogy ez a film számomra csalódást okozott. Rooney Mara és Joaquin Phoenix is jobb filmet érdemelt volna ennél. Mind a ketten generációjuk egyik legjobbjai, de sem a forgatókönyv, sem a rendezés nem segítette őket, így a végeredmény egy tökéletesen feledhető film lett, amit nem tudnék jó szívvel ajánlani.

gerda   2018. 03. 25.

Garth Davis előző filmje telitalálat volt, ezért is furcsa, hogy egy ilyen kockázatos projektbe vágott bele, amiből sajnos nem túl sok jó sült ki. Nem tudom, hogy az ő, vagy a forgatókönyv hibája-e, de a film lassúsága, és az olyan pontok nélkül, amelyek fenntartanák az érdeklődést két órán át, nagyon nehéz pozitívan szólni a filmről. Legyen ez most egy közepes.

anonym   2018. 03. 19.

Nagyon szép film ránézésre, remekül játszották el a színészek a karaktereiket, de közben nagyon nagyon unalmas. És nem abban az értelemben, mint amiben pl sokaknak unalmas volt a Szárnyas fejvadász 2049. Mert itt nem sok teret kap a néző a gondolkodásra, csak nézünk, és közben szinte nem történik semmi, nincs semmi, amit közvetítene a film. Kár érte.

phelixmad   2018. 03. 18.

Az a bajom, hogy fogalmam sincs, mit akartak az alkotók ezzel a filmmel. Ha nem érzek célt egy film mögött (lehet az csak annyi, hogy szórakoztasson, mint a Marvel produkciók), akkor megbénulok az értékeléskor. A Mária Magdolna így csak egy üres, céltalan film, amit legfeljebb a főszereplő páros miatt érdemes megnézni. Jó szívvel is csak egy közepes.

Ryan Corr
Ariane Labed
Sarah-Sofie Boussnina
Ariane Labed
Denis Ménochet
Denis Ménochet
Tawfeek Barhom
Rooney Mara

Az összképet tekintve tehát rossz lett a Mária Magdolna. Egy olyan film, amibe láthatólag nem invesztáltak elég energiát, inkább csak reménykedtek benne, hogy a három világsztár elviszi a hátán. És milyen ironikus, hogy egy nevető negyedik miatt nem álltam fel a székemből egy óra után, és sétáltam ki a teremből. több»

Összességében a Mária Magdolna nem egy rossz film, csak azt nehéz meghatározni, hogy miért is készült el. Mert az a szűk réteg, akinek az érdeklődési közébe tartozik egy ilyen film, állandó igénye van arra, hogy egy alkotás rendelkezzen elgondolkoztató üzenettel, ami pedig ezúttal kínzó módon hiányzott. Természetesen a filmben voltak jó pillanatok, amiket érdemes hazavinni, de az a sok minden, ami adott volt ahhoz, hogy valami maradandó készülhessen, ezúttal nem állt össze egy nagy egésszé. 6/10 több»

Az Oroszlán után a Mária Magdolna egyértelműen csalódás Garth Davistől, amilyen eleven volt az előbbi, annyira művinek tűnik a mostani. Nem blöff, nem melléfogás, hanem tévedés. Vigaszként talán annyi, hogy a szimpatikusabb fajtából. több»

Rooney Mara és Garth Davis rendező korábban már dolgoztak együtt az Oroszlán című filmen.

(ArpiHajdu és Réci )

Rooney Mara és Joaquin Phoenix a forgatás ideje alatt kezdtek el randizni. A két sztár a mai napig egy párt alkot (2018. március).

Joaquin Phoenix és Rooney Mara nem először dolgozott együtt. A 2013-as A nő című sci-fiben egy házaspárt alakítottak.