Mindent anyámról (1999)

Todo sobre mi madre

Deku   2017. 10. 14.

Nem voltak elvárások a filmmel szemben de ez rémes lett még így is. Lehúzó a hangulata. Nagyon rossz lett. Az első percekben csak pislogtam és nem értettem hova kerültem. Nagyon sok sebből vérzett a történet, emiatt pedig nagyon húztam a számat. Nem tetszett.

FarZoo   2015. 06. 26.

Megható, igazi dráma, egy igazi nőről, aki sok mindenen átesett. Tragikus, értelmileg magával ragadó dráma. Valós problémákat mutat be, elgondolkodtató.

VK   2017. 05. 25.

Aki szereti a drámákat, annak tetszeni fog a film. Magával ragadó, érdekes dráma, ami érzelmileg is megfogja a nézőt. Kategóriájában mindenképpen a jobbak között van a film.

niky86   2016. 10. 06.

Sajnos nem adott valami sokat nekem ez a film. Megnevettetni nem tudott, dráma sem volt benne. Az alaptörténet eléggé sivár, a színészek sem voltak benne különösen jók.

A film 1999-es bemutatója után ugrásszerűen megnőtt a katalán fővárosba látogató filmturisták száma.

(gazsika1978)