Soha többé nem fog havazni

Soha többé nem fog havazni

Sniegu juz nigdy nie bedzie

Zhenia, egy keletről érkező orosz ajkú bevándorló masszőrként vállal állást egy elzárt, gazdag lakókból álló közösségben. Hiába tehetősek, az anyagi jólét ellenére a lakók szomorúságot és sóvárgást éreznek. Zhenia rövid idő alatt óriási hatást gyakorol a közösségre: tekintete behatol a… Több

Ország: Németország, Lengyelország
Premier (HU): 2021.09.23. | Cinego (2022.02.03.)
Forgalmazó: Cirko Film

2021.09.23 kounicakhaha

Ez a film egyszerűen csodálatos. Nagyon kifinomult és művészi, engem legalábbis nagyon megérintett.

2021.02.23 Tyler

Nagyon hangulatos film, engem teljesen lebilincselt: érzéki és sokatmondó. Igazából kell némi türelem a történethez, talán nem mindenkinek sikerül ráhangolódna, de szerintem nagyon megéri.

A Soha többé nem fog havazni című filmet jelölte Lengyelország a legjobb idegen nyelvű film kategóriájába a 93. Oscar-gálára.Szerző: hp

A film versenyben volt a 77. Velencei Filmfesztiválon. Szerző: hp

(2021. 12. 16.)
A MEGVÁLTÓ MASSZŐR KÁLVÁRIÁJA
A Soha többé nem fog havazni okos helyenként magával ragadó, záró fordulatában egy pillanatra nagyszerű, de összességében inkább feledhető alkotás. Több

(2021. 10. 19.)
Válságtermékek
Sokszoros válságtermékekről van tehát szó, amelyek egyszerre mutatják meg az úgynevezett nyugati életmód kudarcát és a keleti romlatlanság üres mivoltát. A Soha többé nem fog havazni tehát valódi katasztrófafilm – jó lenne meglátni történetében a túléléshez szükséges tippeket, de ilyenek nincsenek benne. Több

Értékelés: 6.5/10
(2021. 09. 30.)
Az egyetlen gond, hogy a Soha többé nem fog havazni szerkezete eléggé repetitív, és a több mint kétórás játékidő egyszerűen túl sok hozzá: egy idő után azt éreztem, hogy folyton ugyanazokat a köröket futjuk, miközben nem nagyon jutunk előrébb. Több
Gösta
Az utolsó szó