DarkLion   2019. 10. 26.

Könnyed komédia, amolyan tipikus nyári film kicsit mélyebb mondanivalóval. Abszolút megéri megnézni.

grigoriy1rem   2019. 09. 28.

Na, ez az a film, amire egyszerűen már nagyon szükségem volt. Irtó jó hangulatú és kellemes történet, amiben csak cseresnye a habon a jól megírtkarakterek. Imádtam!

Bálint   2019. 07. 30.

Nálam ez egy nézésre elment, de nem érzek már most késztetést arra, hogy valaha még meg akarjam nézni. Egyszerűen nem tudott lekötni, és párszor el is veszítettem a fonalat. Nem szeretném semmiképpen sem lehúzni...de szerintem nagyon specifikusan célozták meg a közönségét ennek a filmnek.

mártilány   2019. 06. 11.

Azt hiszem, nem túlzás meglepetésfilmnek nevezni, hiszen sokkal több van benne, mint amit az előzetes és az ismertető látni enged belőle. Egyszer mindenképp meg kell nézni, szórakoztató és elgondolkodtató.