Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Kalifornia királya (2007)

King of California

Kalifornia királya

indingo   2020. 08. 26.

Nem igazán kedvelem Michael Douglast, de ebben a filmben még ezt is félre tudtam tenni. A története magával ragadott.

fijass   2018. 12. 23.

Nem teljesen eredeti, de jól csomagolt film. Mintha a Twist Olivért csomagolták volna amerikai köntösbe. Nem hibátlan film, de hangulatos és vidám.

ordas   2016. 01. 20.

Elképesztően szívhez szóló és aranyos film. A színészi teljesítmény bámulatos, minden szavukat és mozdulatukat feltétel nélkül elhiszem. Éppen ezért már az elejétől fogva remek hangulatot teremt a film, aminek kivételesen még üzenete is van.

Henk   2015. 12. 02.

Michael Dougles végtelenül szerethető ebben a filmben, akárcsak Evan Rachel Wood. Ez egy aranyos, vidám film remek atmoszférával. Mindenkinek ajánlom, aki egy kedves, szerethető filmet keres.

A film összbevétele 263 674 dollár volt (imdb.com).

A forgatás 31 napig tartott.

(ps)

Mike Cahill a forgatókönyvét 2004-ben benevezte az American Zoetrope forgatókönyvíró versenyre. Bár nem nyert, a top mezőnyben végzett.

(ps)

Több jelenetet egy valóban üzemelő Costco boltban vettek fel este kilenc és reggel kilenc között. Mivel ilyen sokáig tartózkodtak a filmesek, statiszták és színészek a boltban, a bolt egyik kasszáját nyitva hagyták, hátha akad, aki vásárolni akar szabad idejében.