
Vélemények (4)
Nem rossz a történet, a szereplők is szimpatikusak, jó a hangulat, nem túlontúl giccses. Csak az LMBTQ már megint minek bele, nem értem.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az év végi időszakban szeretem, hogy már novemberben elárasztanak minket karácsonyi romantikus filmekkel. Amikből sok sajnos nagyon átlagos és klisés, de ez a film szerintem a jobbak közé tartozik. Nekem legalábbis nagyon tetszett. Adott a főszereplő... Több