Karácsonyi románc

Karácsonyi románc

Falling for Christmas
JRD

A karácsony előtti napokban egy fiatal, frissen eljegyzett örökösnő síbalesetet szenved. Miután amnéziát diagnosztizálnak nála, a jóképű szállástulajdonos és lánya gondjaira bízzák.

(Hupka Adrián)

Rendező: Janeen Damian
Premier: 2022.11.10. | Netflix (2022.11.10.)

2022.12.14 Gábor390920

Lindsay Lohan visszatér

Mielőtt megnéztem volna a filmet, rögtön szembejött velem rengeteg cikk azzal kapcsolatban, hogy ez Lindsay Lohan nagy visszatérése színésznőként. Valóban eltűnt az utóbbi pár évben a filmek főszerepéből, és inkább a botrányairól volt híres. Sajnáltam, hiszen a 2000-es évek elején olyan szerethető vígjátékokban szerepelt, mint a Nem férek a bőrödbe vagy a Bajos csajok. Kíváncsian vártam, vajon ez a film tényleg a nagy visszatérést hozza el számára. A film története egyszerű, nem először láttunk már ilyet, valahogy mégis olyan érzése van az embernek, hogy nagyon amatőr a színészi játék, mind Lindsay, mind főszereplő társa részéről. Pozitívum, hogy a kémia megvan a két szereplő között, és a karácsonyi hangulat is garantált. Egy próbát megér, ha már unjuk az ezerszer látott karácsonyi filmjeinket, de nem lesz belőle karácsonyi klasszikus.

2022.11.23 JRD

Vasmacska kölykei újratöltve/átírva/lebutítva, csak itt egy agyonbotoxozott valamikori gyerekszínész a női főszereplő. Egyszer egyébként simán megnézhető. A karácsonyi díszlet remekül adja a X-mas hangulatot. De ne hallgass rám: nézd meg és döntsd el magad! Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2022.11.07 Tibor

Nincs ezzel semmi baj, egyszerű karácsonyi szórakozás, csak senki ne próbálja azt állítani, hogy lenne valami értéke.

2022.11.17 Lóri Ádámcsik

Nem sikerült a visszatérés

A sok ajánlás miatt kezdtem el megnézni a filmet, de sajnos nagyon egyszerű és sablonos lett. Semmi újat nem tud mutatni. Bugyuta és a karácsonyi érzést sem tudta előcsalogatni.

2022.11.10 Twister

A szokásos romantikus, felhigított, karácsonyi hangolatú rakás szemét - de legalább szórakoztató. Nem emelkedik ki a többi gyengécske ünnepi film közül.

Lindsay Lohan számos díjjelöléssel büszkélkedhet, de nem csak pozitívakkal: több alkalommal jelölték Arany Málna díjra is.Szerző: JRD

Lindsay Lohan színésznőt nehéz természetűnek tartják Hollywoodban.Szerző: JRD

Lindsay ötlete volt, hogy a Jingle Bell Rockot énekelje el a filmben, egyfajta tisztelgésként a Bajos csajok című film iránt, viszont nem gondolta, hogy a stúdió ráveszi, hogy egy teljes feldolgozást énekeljen fel a filmhez.Szerző: Hupka Adrián

Lindsey Lohan első egészestés filmje három év kihagyást követően. A produkció keretén belül producerként is tevékenykedett.Szerző: Hupka Adrián