Meghasadva

Meghasadva

Wrecked
Videók

Egy férfi (Adrien Brody) egy hatalmas erdő közepén, egy autóroncsban ébredezik. Fogalma sincs, hol van, kicsoda egyáltalán, s hogy mit tehetett a múltban. Testét sérülések tarkítják, lába a megrongálódott autóhoz szorul. Ölében egy pisztoly, a hátsó ülésen egy férfi teteme van. Élelme, innivalója nincs, így legmélyebb ösztöneihez kell visszanyúlnia, hogy emberlakta területre jusson. Miközben mindent megtesz a túlélésért, nemcsak legsötétebb énjével kell szembesülnie. A közelmúlt borzasztó emlékei törnek rá - ő pedig belefog a szörnyű emlék-kirakó összerakásába.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2011.11.03.

2018.06.17 hsanya182

Aki egy kicsit pszicho, bizarr filmre vágyik. Nem lett valami hű de izgalmas, inkább már fárasztó ahogy a fazon kínlódását, szenvedését nézzük végig, aki majd az erdőn keresztül vonszolja magát miközben kezd kitisztulni benne, mi is történhetett vele... Több

2015.04.11 Roman

Adrien Brody A zongorista után olyan irányba indult el, amilyenbe nem kellett volna. Sajnos ez a film sem lett túlságosan ütős, legfeljebb egyszer, ha érdemes megnézni, de semmi extra. Középszerű.

2018.04.15 Bolhaseb

Jó film! Ha volt valaha részed a hasonló reménytelen fájdalomban, akkor értékeled!

2016.07.14 matynero

Hát ez sajnos nagyon unalmas lett. Vontatott, lassú és idővel a teljes érdektelenségbe fullad. Bátran kihagyható.

2015.11.03 Fiximan

Én is csak Bordy játékát tudom kiemelni. Ez egy one man show, és abból egyáltalán nem a rossz fajta. Azt kaptam, amire számítottam, szóval nálam teljes az elégedettség.

A film összbevétele 4 821 dollár volt (imdb.com).