Szeméttelep

Selton Mello
Martin Sheen
Martin Sheen
Eduardo Luis

Két, Rio de Janeiro nyomornegyedében guberáló srác élete gyökeresen megváltozik, miután a szemét között találnak egy pénztárcát. Csakhamar felbukkannak a rendőrség emberei, akik szép pénzt kínálnak a tárcáért, de ekkor már a fiúk is rádöbbennek, hogy valami értékesre bukkantak. Rafael, Gardo… Több

Forgatókönyvíró: Felipe Braga, Richard Curtis
Ország: Németország, Egyesült Királyság, Brazília
Premier (HU): 2015.01.08.

2023.07.13 Bafam

Valóság Brazilia nyomornegyedéből

El tudom képzelni, hogy ez az eset mindennapos Brazíliában. Sajnos a hatalmon és a politika kéz a kézben jár, és így működik, ahogy a filmben ábrázolták. Egyébként kiváló alkotás lett, minden szempontból.

2015.09.14 Ragemarci

Film a brazil korrupcióról gyerekekkel, de nem az Isten Városa inkább a Gettómilliomos hangulatában. A zenék külön dicséretet érdemelnek.

2015.08.26 csongi888

Nem nagyon tért el a könyvtől, kivétel a borzasztó szinkron. Végre olyanból is van film, aminek értelme van. És a szegénységük létére is megtalálták azt a gyerekek, ami az életben a legfontosabb. Nem kellett nekik nagy koponyának lenni, boldogok voltak a maguk egyszerű módján.

2015.09.04 Quinlan

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2015.03.24 piaf023

Jó film. Könnyed, szórakoztató. Nekem tetszett. Egyszer mindenképpen jó kikapcsolódás. Nagyon bejött a történet, ahogy a három srác elindul az igazság felderítésére, csakhogy egy nagyon is veszélyes világban kell helyt állinuk.

Feketelista
2013