Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Selton Mello
Martin Sheen
Martin Sheen
Eduardo Luis

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Egyedülálló megjelenítésű film, melyben jól kiérződik a különböző társadalmi rétegek igazodása egymáshoz a mai világban és remek tanulsággal szolgál.

Ragemarci   2015. 09. 14.

Film a brazil korrupcióról gyerekekkel, de nem az Isten Városa inkább a Gettómilliomos hangulatában. A zenék külön dicséretet érdemelnek.

csongi888   2015. 08. 26.

Nem nagyon tért el a könyvtől, kivétel a borzasztó szinkron. Végre olyanból is van film, aminek értelme van. És a szegénységük létére is megtalálták azt a gyerekek, ami az életben a legfontosabb. Nem kellett nekik nagy koponyának lenni, boldogok voltak a maguk egyszerű módján.

Quinlan   2015. 09. 04.

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

piaf023   2015. 03. 24.

Jó film. Könnyed, szórakoztató. Nekem tetszett. Egyszer mindenképpen jó kikapcsolódás. Nagyon bejött a történet, ahogy a három srác elindul az igazság felderítésére, csakhogy egy nagyon is veszélyes világban kell helyt állinuk.