Szeméttelep

Trash

2023.07.13 Bafam

Valóság Brazilia nyomornegyedéből

El tudom képzelni, hogy ez az eset mindennapos Brazíliában. Sajnos a hatalmon és a politika kéz a kézben jár, és így működik, ahogy a filmben ábrázolták. Egyébként kiváló alkotás lett, minden szempontból.

2015.09.14 Ragemarci

Film a brazil korrupcióról gyerekekkel, de nem az Isten Városa inkább a Gettómilliomos hangulatában. A zenék külön dicséretet érdemelnek.

2015.08.26 csongi888

Nem nagyon tért el a könyvtől, kivétel a borzasztó szinkron. Végre olyanból is van film, aminek értelme van. És a szegénységük létére is megtalálták azt a gyerekek, ami az életben a legfontosabb. Nem kellett nekik nagy koponyának lenni, boldogok voltak a maguk egyszerű módján.

2015.09.04 Quinlan

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2015.03.24 piaf023

Jó film. Könnyed, szórakoztató. Nekem tetszett. Egyszer mindenképpen jó kikapcsolódás. Nagyon bejött a történet, ahogy a három srác elindul az igazság felderítésére, csakhogy egy nagyon is veszélyes világban kell helyt állinuk.

2015.02.23 Toto Paradiso

Nagyon jó kis film, kiemelkedő és csapnivaló színészekkel. A rendőrfőnök egyszerűen nézhetetlen, egy csillagot elvesz a filmből. Dialógusok se acélosak de minden más remek. A helyszín mindig teli találat egy ilyen filmhez, a téma megint csak.Gyereksz... Több

2017.05.02 mamiéstöti2

Egyedülálló megjelenítésű film, melyben jól kiérződik a különböző társadalmi rétegek igazodása egymáshoz a mai világban és remek tanulsággal szolgál.