nagyon különleges sorozat az elcsépelt ..botrány a fehér házban..témában. Remek karakterek feledtetik az unalmas témát. később pedig nagyon jól összerakott fordulatok, nem engedik elpártolni a nézőt. Darálni nem érdemes, mert elég szájbarágós! Akkor kijönnek a hibák. De egy biztos! ne hagyja ki senki, mert különleges és magával ragadó a hangulata. Izgalmi faktor viszont gyenge.
Arisztokrata vérűeknek kötelező. De kötelező annak is akik szeretik az angol akcentust és néznie kell azoknak is, akik karakterfűggőek. Mindenki szerethető és hiányzik ha keveset szerepel. Szinte valóban olyan érzésem volt, hogy szeretnék szolgáló lenni Abbeyben. Aki pedig az egészet megszínesíti az Meggie Smith. Violet karaktere mindent visz. Egyedi és olyan humort, iróniát sző a dialógusokba,hogy csak azt tudom mondani. BRAVÓ!
Kellemes csalódás a film! nem szeretem ezt a műfajt, de minden jelenete olyan szinten hatott, hogy várom a hasonlókat. Mondhatni, hogy nekem korszakalkotó volt. tetszett Bale játéka, neki volt írva a szerep. Nolan pedig zseniális. Ebből az unalmas sztoriból ekkora filmet csinálni? na ez a zsenialitás. kicsit néha túl pörgős volt, így erre kell számítani. Heath Ledger post-humus oscarja már megér egy megnézést!
Nagyon jó volt ez a film. Odaszegezett a moziszékhez az utolsó percig! Ez már valami. Kicsit sok volt a történet, túlságosan kellett figyelni.Ezért ez elég lett volna 1,5 órában. Volt amikor már nem bírtam figyelni, így sokmindent 2xra értettem meg. Viszont így tipikus 2x nézős film. Mindkétszer viszont élvezetes, így végülis örültem, hogy újra kellett nézni. Nolan kedvenc színészei hozták a formájukat, és a zene is parádés volt. Hans TIME ja klasszikus lett!! BRAVÓ!
Félve ültem le a film elé, nyálas, kutyusmegsajnálós mozira számítottam. Uncsi vasárnap délután néztem amikor nem tudtam már mit. Viszont kellemesen csalódtam és nyugodtan lehet a filmre estét alapozni. Nem volt nyálas és volt története is, ami szórakoztatott. Paul Walker meglepően jó volt benne, nem gondoltam volna, hogy hozza a karaktert. Szóval kellemes kis film. Hozza a maximumot amit egy ilyen film hozhat. Mert többet nem lehet kihozni belőle.
83 Botrány (2012)