Meghasonlás

Meghasonlás

Pin

A Pin egy testvérpárról(Ursula&Leon)szól, akik igen szigorú neveltetésben nőnek fel.Leon már gyerekkorában is hihetetlenül komolyan veszi apja anatómiai bábjának tanácsait.Végül ez a bábu válik legjobb barátjává és legjobb beszélgető partnerévé.Apja ezt, amint észreveszi megpróbál megszabadulni Pin-től, ami végül egy rejtélyes balesettel végződik. Leon hazaviszi Pin-t és egyre mélyebben eluralkodik rajta Pin féle személyisége és féltékenysége mindenki iránt, aki Ursulával közelebbi kapcsolatot ápol.

Forgatókönyvíró: Sandor Stern
Ország: Kanada
Premier: 1988.05.16.

2019.12.02 esfworld

Nagyon durva

Ahh ez egy mesteri nagyon elvont film. Nálunk csak VHS-en jött ki, egyszerűen mestermű ez a thriller. Nem a gyenge idegzetű nézőknek ajánlom, mert bőven vannak benne elvont dolgok, de mégis töménytelen érték belesűrítve másfél órába. Én csak felirattal láttam, de nem bántam meg.

A film, amit Marcia és Leon (David Hewlett) a randevújukon néznek, az Agyfürkészők (1981). David Hewlett később szerepelt az Agyfürkészők 2. - Az új rendszer (1991) című filmben.Szerző: dulkap

(2020. 11. 26.)
Kinek ajánljuk: Pszichiátriai vonatkozású filmek kedvelőinek ajánlom, azoknak is, akik egyébként nem kedvelik a horror vérességét. Több