Micimackó kalandjai

The Many Adventures of Winnie the Pooh

2022.08.30 Reitman

Hihetetlen, hogy a Disney is tud jó animációt készíteni... vagyis tudott. Azt hiszem, ez az egyetlen jó Disney film, a többi provokatívan pocsék giccs.

2022.04.19 JRD

A leglegleg...

A legcukibb. A legszerethetőbb. A legaranyosabb. A legédesebb. A leglegleg. Micimackó kalandjai akár sorozatban, akár rajzfilmben, akár filmben, akár könyvben mindig remek szórakozást ígérnek. Mert Micimackó a maga csuporbölcsességeivel egy imádnivaló karakter. És mellette hű barátai is mind-mind igazi egyéniségek! Tigris, Zsebibaba, Bagoly, Füles, Tigris, Malacka no és persze minden történet helyszíne a Százholdas Pagony! Kicsiknek, nagyoknak egyaránt remek szórakozást nyújt! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.04.14 indingo

Nagyon szerethető mese a Százholdas Pagony lakóival. Mindenki jóindulatú és igazán szereti a másikat. Füles karaktere picit kilóg, igazi depresszíós alkat.

2017.08.04 Orosz István

Nagyon jó kis rajzfilm sorozat, kis gyerekeknek ideális. Nincs benne erőszak, érdekfelkeltő. A magyar főcím dal is nagyon fülbemászó. Csak ajánlani tudom.

2020.12.13 Robinson76

Mindenki mackója

A Százholdas Pagony lakóinak életébe nyerhetünk betekintést e remekműben. Van itt torkos és kicsit bugyuta medvebocs, hiperaktív, állandóan ugribugri tigris, melankolikus szamár, de van itt még betegesen rendszerető és kicsit oktondi nyuszi, folyton szorongó kismalac és bölcs bagoly is. Egy valami azonban biztos, a történet minden szereplője szerethető. Nagyon is.

2019.12.13 Timon

Már gyerekként imádtam ezt a mesét. Őszinte, aranyos, imádnivaló dalbetétei egészen megvettek anno. A mesekönyvet elolvastam utána később, és akkor is meg voltam elégedve azzal, ahogy követte, noha nem pont száz százalékosan, mégsem volt ez baj. Néha-néha jó belenézegetni. 10/10

2019.08.01 Ms. Akárki

Nagyon édes klasszikus mese. Felnőtt fejjel is imádom időnként újranézni. Mindegyiknek megvan a maga varázsa. Tigrisnek nagyon jó humora van, allig hiperaktív. De a kis kajamániás kedves, barátságos Micimackó a legédesebb. Tanulságos és kellemes kikapcsolódás.

2018.03.07 kevelin

Imádom Micimackót. Kiskoromban is a kedvencem volt és ez manapság sem változott. Pont a minap néztem meg újra. Ez a kicsit buta, falánk nagy hasú mackó nagyon szerethető. 50 éves a történet de azóta se láttam ennyire jól összerakott történetet a barátságról és a szeretetről.

2017.04.23 TribeBubu Nézhetetlen

Valamikor ovis koromban láttam. Gondolkodtam rajta, hogy újranézzem, de már akkor is idegesítőnek és ostobának találtam ezeket a mesefigurákat, így inkább elvetettem az ötletet. Bele sem merek gondolni, hogy most milyen agykárosodást okozna a megtekintése :D

2020.09.19 HannaK

Azon kevés mesék egyike, amiről szerintem mindenki hallott, és mindenki kedveli a főhős mézimádó mackót. Egy olyan mese, amiben mindenki ártatlan és jóindulatú.

2019.03.16 Vágottszemű

Szerintem jó lett a film. Vicces dolgok is vannak benne és mindegyik karakter egy-egy személyiségtípust mutat be. Jól kitalált történet és a karakterek szerethetők.

2017.05.27 Sem Rorrey

Kedvenc gyerekkori rajzfilmem, mert izgalmas és humoros is tud lenni, és a szereplők nagyon szerethetőek.

2018.07.07 oneminute

Az örök klasszikus Micimackó történetet. Nagyon szerettem gyerekként és most is, bár felnőtt fejjel itt-ott kicsit fárasztó a történet. :)

2016.04.30 angel001

Micimackó és társai egy szerethető mese, aranyos figurákkal, tipikus édibédi mesefigurák.De ha jobban belegondolunk, egy mackó aki totál ugyefogyott és még mézet sem tud szerezni,nem hogy komolyabb dolgot megoldani.