Mielőtt éjfélt üt az óra

Before Midnight

2015.06.26 Mócii

Többször nézhető film. Tele van érzelemmel! Nekem minden tetszett benne: kiváló rendezés, forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek! Én újra és újra megnézem, ha tehetem!

2016.09.22 kecsaa

A Mielőtt felkel a nap után nem volt kérdés, megnézem-e a második és a harmadik részt is. A széria egyedi a filmek körében, sajátos hangulatával és humorával. Engem elvarázsolt.

2016.04.13 Panda

Laza, igazi kikapcsolódást nyújtó film. Aranyosak a szereplők, szép film. Nincs nagy mondanivalója, de mégis magával ragadó, szórakoztató film megfelelő szereplőkkel.

2015.07.27 Bekmeli

Melankólikus, könnyed, szép dráma, de már-már túl unalmas, vontatott egyes részeket tekintve. Egyszer nézhető, ha könnyed szórakozásra vágyik az ember.

2015.11.04 Ballerz93

Jól összerakott film. Nem is véletlen az értékelés sem hisz tényleg nagyon szórakoztató és izgalmas. Látványban is kiváló, úgyhogy szerettem. Teljesen rendben van, ajánlom .

2017.08.04 kadvan95

Három egymást követő film játszódik három gyönyörű városban. Két ember élete, története és kapcsolata. Sorsuk alakulása. Három szép filmbe foglalva. Eme műalkotás is meglepett. Tetszett.

2016.02.20 The queen

Talán nem a legjobb romantikus dráma, amit valaha láttam, de összességében egész jónak véltem. A filmnek egyfajta gondolatébresztő hatása van. A színészekre sem lehet panasz.

2015.12.04 Hangus

Elég sok hasonlóságot vettem észre az elöző részekből viszont ez is igazán szép,megható romantikus film lett.Már szinte túlzás is,mert ennyire tökéletes hibátlan szerelem csak a filmekben van.

2015.02.13 ChrisAdam

Tényleg egyre jobb ez a sorozat, most újra kéne néznem az elejétől, hogy tisztán lássam a változást, az idő múlását. Linklater zseni, egyértelmű. Nem is tudom mit mondjak. Megint ugyanaz az érzés - életszerű, hosszú beszélgetések, konfliktusok és nag... Több