Mine

A film története szerint egy meghiúsult merénylet után egy katona egyedül találja magát a sivatag kellős közepén. A túlélésért az időjárással, az elemekkel kell megküzdenie, miközben elméje játékot űz… Több

Forgatókönyvíró: Fabio Guaglione, Fabio Resinaro
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Spanyolország, Olaszország
Premier: 2016.10.06. | Netflix (2021.07.05.)

Annabelle Wallis
Geoff Bell
Annabelle Wallis

2022.07.02 Zoltán383985

Te továbblépsz?

A filmet megnéztem. Láthattunk már ilyen "egyszereplős, életigenlős" filmet, amikor a főszereplő múltját és tetteit megismerjük. Pl. A Zátony, 127 óra. Ez a film is ilyen. Egy katona, aki a múltjával és a belső demonaival küzd, aknával a talpa alatt. Láthatjuk a gyermekkorát, a családját és, hogy mindig, minden esetben továbblépett. Vajon most is megteszi? Ebben a filmben is van egy "társ", aki segít neki, egy arab férfi személyében. Először kicsit vicces a figura, aztán kezd komoly dolgokat mondani. Ez nem háborús film, nem akciófilm, ez egy pszichológiai thriller. Nincs benne nagy esemény, néha kicsit lassú. Olyanoknak nem ajánlom, akik a pörgős filmeket szeretik, mert ez nem az. Ha ezt elolvastad, akkor lépj tovább és adj neki egy esélyt.

2016.10.14 spidey

Egy újabb minimalista film, olyan értelemben hogy egy darab színész látható a film nagy részében egy szélsőségesen elzárt helyzetben. Gyilkos két óra volt. Szerencsére a főszereplő szimpatikus annyira, hogy végig lehet nézni.

2016.12.27 Jackob

Armie Hammer szimpi, egészében véve kicsit vontatott, de egyébként átlagosnál nem rosszabb produkció.

A rendezők, és ötven amerikai színészt hallgattak meg Tommy Madison szerepére. Az esélyesek között volt Rami Malek, Adam Brody és Chris Zylka, de a választásuk végül a brit színészre, Tom Cullenre esett.Szerző: hp

eredetileg nem Armie Hammert szerette volna a főszerepre, de végül Peter Safran producernek sikerült őt meggyőznie azzal érvelve, hogy Hammer eddigi pályafutása során olyan rendezőkkel dolgozott együtt, mint David Fincher, Clint Eastwood és Guy Ritchie, melyet követően a producer leszervezett egy találkozót a rendező és a színész között.Szerző: hp

A Mine rendezői debütálása.Szerző: hp

A filmet Fuerteventurában, Spanyolországban forgatták. Szerző: hp