Mint-a-kép

Mint-a-kép

Picture Perfect

Kate tehetséges, igyekvő, fiatal marketingmenedzser. A neves reklámcég nagyreményű és meseszép munkatársa azonban minden erőfeszítése dacára képtelen feljebb lépni a vállalati ranglétrán. A főnöke ugyanis konzervatív elveket vall, ki nem állhatja a független, sikerorientált hölgyeket. Szerinte egy nő akkor jó és megbízható, ha férfi áll az oldalán. Az elkenődött szépség barátnője praktikus, ám komoly bonyodalmakat rejtő tanácsot ad: béreljen fel egy pasit, és hitesse el mindenkivel a cégnél, hogy megállapodott. Ettől fogva megy is minden, mint a karikacsapás, mígnem beüt a mennykő.

Forgatókönyvíró: Arleen Sorkin, Paul Slansky, May Quigley
Premier (HU): 1999.01.21.

2017.08.17 penzesisti

Láttam már sokkal jobb Jennifer Aniston filmeket is. A drámától messze állt a film véleményem szerint, inkább egy könnyedebb vígjáték kategóriába sorolnám.

2016.04.30 nagyniki987

Könnyed, vidám, szerethető film, a már jól megszokott arcokkal és jelenetekkel, mégsem unalmas még ha kiszámítható is a cselekmény. Frappáns, ötletes a befejezés, jó a sztori. Nagyszerű délutáni kikapcsolódás.

2016.08.31 adamkatka

Szeretem Jennifer Anistont, a sorozataiban és a filmjeiben egyaránt. Ez alkalommal sem csalódtam, mert egy nagyon jó kis filmet raktak össze. Vicces, frappáns, fordulatos és szívhez szóló.

2017.04.18 jozsagabri

A film kapcsán nem kell nagy durranásra számítani , de egyszer meg lehet nézni mert jók a poénok és kikapcsolja a nézőt. Könnyed és szerethető vígjáték odaillő karakterekkel és jópofa befejezéssel.

2015.10.06 idefix

Inkább tini filmek mondanám. Nem kell nagy durranásra számítani. Tipikus, sablonos, felületes, de kikapcsol és vannak jó poénjai. Egy estét megér rászánni.

44,3 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

A film költségvetése 19 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10