Dolgozó lány

Puncs   2019. 03. 08.

Kedves, könnyed, élvezhető vígjáték. Mondjuk a sok Oscar jelölést nem értem, de simán meg lehet nézni többször is. Olyan mint a Micsoda nő vagy az Oltári nő. Akinek az ilyen filmek bejönnek, annak ez is tetszeni fog. Szerintem a színészek is jók benne. Melanie Griffith olyan bájos volt régen. Ritkán jó a magyar szinkron, de ebben a filmben el lett találva. Básti Juli hangja nagyon illik Melanie Griffith-hez. Más szinkronhanggal el sem tudnám képzelni. Amikor megy a tévében, mindig szívesen megnézem. :D

FarZoo   2015. 06. 24.

Jó kis film, szerethető kis dráma. Kellemes hangvételű, egyszerűbb, de aranyos film. Szórakoztató, lazítós, a színészek alakítása, karaktere illik a filmhez. Annak ellenére szüórakoztató, hogy nem egy mai film.

A filmet New York-ban forgatták 28M $-ból.

Harrison Ford első romantikus komédiája.

Az eredeti előzetesben látható egy jelenet és beszélgetés, ami a filmbe végül nem került be.