Mobil (2004)

Cellular

Mobil

sptt   2020. 09. 02.

Ez a film nem fogja megreformálni a hollywoodi filmgyártást, nem számol le a klisékkel, nem fogsz döbbenetből döbbenetbe esni a fordulatoktól, ugyanakkor alkalmas arra, hogy egy csomag popcornt eszegetve kellemesen eltölts egy péntek estét. Ennél sok... több»

Berto49   2017. 08. 08.

A filmnek túlbonyolított cselekménye van és hemzseg a képtelenségektől. Kim Basinger (Udvaros Dorottya remekül adja vissza a szorult helyzetbe került kétségbeesett nő hangját) kemény biológia szakos tanárnőt játszik benne, így legalább tudja, hol kel... több»

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Parádés szereposztás, főleg Jason, aki itt már kezdte bontogatni szárnyait, de Kim Basinger is végre bemutatja, hogy belső értékei is vannak. Izgalmas film.

indingo   2019. 04. 26.

Érdekes és izgalmas film, nem a megszokott túszejtős sztori, bár a korrupt zsaruk itt is a főszereplők. Kim Basinger frenetikus, de hát ezt jó pár alakításával bebizonyította már.

Harper   2020. 08. 19.

Izgalmas pörgés

Ez a 2004-es lendületes akciófilm volt az első mozi, amiben Chris Evanst láttam. Azóta nagy kedvencem lett a színész de már itt is tehetségesen alakitotta (alig 23 évesen) a segítőkész laza fickó karakterét. A film egyik érdekessége szerintem, hogy Jason Statham rossz fiút alakít, méghozzá nagyon jól. A már nem éppen fiatal Kim Basinger is nagy átéléssel hozza karakterét és megállapítható, hogy még mindig nagyon vonzó nő. A Mobil egy szimpla sztori, de pörgős formában, izgalmas jelenetekkel és gyors tempót diktálva tud szórakoztatni. Többször megnéztem, mindig tetszett. Értékelésem: 80%

Di Canio   2019. 06. 25.

Jó kis film, végig izgalmas a szereposztás is jó, bár ez inkább akció mint thriller.

Leoni   2016. 04. 25.

Nem egy nagy szám ez a film, Jason Stathamet nem szeretem gonoszként, Chris Evans meg nem elég érdekes (még itt), hogy lekössön.

Chris Evans
William H. Macy
Jason Statham
Kim Basinger
Chris Evans

A jelenet, mikor Jason Statham az övével fenyegeti Kim Basingert, nem volt a forgatókönyvben.

(kázsé)

Ryan egy Nokia 6600-es telefont használ.

(kázsé)

A filmet részben az 1999-es Los Angeles-i rendőrbotrány inspirálta.

(kázsé)

A Ryan karján lévő japán írásjel jelentése "hűség" és "becsület".

(kázsé)

Ez lett volna Dean Devlin rendezői bemutatkozása, de inkább csak producer maradt.

(kázsé)

Eric Bress és J. Mackye Gruber is végeztek javításokat a forgatókönyvön.