Mr. Popper pingvinjei

Mr. Popper's Penguins

2017.02.03 Sem Rorrey

Ez a film is jelzi, hogy Carrey sajnos leszállóágban van. Gyerekek nagyon élvezik, de a családi vígjáték funkcióján kívül nem nagyon van más.

2015.07.26 szd91

Őrült jó vígjáték. Ahogy beköltözteti a luxuslakásába a pingvineket és jeges játszóteret varázsol nekik a saját nappalijából. Magával ragadó kis film. A pingvinek pedig halál cukik.

2015.07.22 london2012

Nem lett egy erős film de kellemes kikapcsolódást nyújthat az egész család számára ez a film. Szórakoztató humoros itt ott megható. Érdemes megnézni mindenképp.

2017.07.04 gerda

Szerintem ez is a jó filmje közé tartoznak Jim Carrynek, engem szórakoztatott. Vicces helyzeteket generálnak benne a pingvinek, kedves kis családi film.

2016.02.21 zsfarkas

Elcsépelt film, unalmas, sokszor látott sztorival. A színészek sem álltak a helyzet magaslatán. Sablonos, egyediség nélküli, szinte nézhetetlen volt számomra.

2017.02.23 időjós

Már vagy 3-4 alkalommal láttam ezt a filmet, de nekem továbbra is nagyon tetszik. Jim Carry-t imádom, tőle bármilyen filmet örömmel megnézek, mert tudom, hogy nem okoz csalódást.

2015.02.01 J.Fatime

Jim itt is hozza a formáját,ő mindig is nagyon vicces és a pingvinek hihetetlen aranyosak és okosak!Jól sikerült film!

2015.01.27 krissz001124

Ezt a Filmet 4-szer néztem meg. Nagyon humoros. Elsőnek moziban néztem de azt a nevetést ami ott volt sosem felejtem el! És Jim Carrey is egy jó színész.

2015.12.11 Bius

Nagyon jó film.Szeretem Jimet,itt is hozta a jól megszokott szórakoztató karakterét,mimikáit és a pingvinek is nagyon cukik voltak.Jól szórakoztam,aranyos film volt.

2015.02.11 nandiwrc

Kedves családi film, többször megnéztem már. Jim jól játszik ismét, a pingvinek adnak egy kis pluszt a filmhez.

2015.03.31 [email protected]

Többször is megnéztem már, szeretem a pingvineket és Jim Carrey-t is, a kettő együtt pedig egy jó filmben.... :) Komolyra fordítvan, szerintem nagyon jópofa film lett, szórakoztató az elejétől a végéig. Akik kedvelik a színészt, de még nem látták a filmet, bátran tegyenek vele egy próbát.