Munkaügyek

Munkaügyek

2021.12.01 Péter Fazekas

Nagyon jó sorozat, sokat nevettem.

2016.04.14 Szilonka

Én halálra szoktam magam röhögni egy-egy részen, és a poén az egészben, hogy tényleg ilyenek a magyar hivatalok. Remek a humora a sorozatnak és jók a szereplők is Elek Ferenc, Mucsi, Kovács Lehel.

2017.04.10 indingo

Magam is hivatalban dolgozom és sok a hasonlóság az élet és a film között, bár sok más munkahelyen is szerintem így van ez. Remek kis humora van, bár Timike Tájmi néha sok.

2017.11.21 Bazzzsi

Rövid és pörgős részek egy munkahely szerencsétlenkedéséről. Imádom, hogy mindenki meg akarja fogni a munka rövidebb felét. Kicsit lógunk, úgy csinálunk mintha dolgoznák.

2020.10.23 petraszab

Rövid és tartalmas részek. A humora nekem nagyon tetszett é mint tudjuk minden poénnak a fele igaz.

2017.08.22 Deku

Na ez azon ritka magyar kreálmányok egyike amire azt mondom, hogy remek, vicces és hangulatos. Nagyon tetszett. Tele van poénokkal és jópofa élethelyzetekkel is.

2019.05.27 harnas1207 Nézhetetlen

Sokan ajánlották, hogy görbe tükröt tart az irodai munka elé. Rengeteg a hasonlóság és van mit kiparodizálni. Ezért vágtam bele, de felesleges volt. A sorozat filingje elkapott, de nevetni még egyszer sem tudtam rajta. Rendkívül erőltetett minden poé... Több

2017.07.25 Lonka

Murányi Tünde karaktere nekem nagyon hiányzik mostanában. Valahogy az új karakterek kicsit erőltetettek. A történeteket imádom, rengeteg humorral dolgoznak a készítők.

2016.06.19 Timcsi

Humoros, kerek kis történetek. A viccek nekem többnyire bejönnek a szereplők is kifogástalanok.

2016.04.04 Annuska

Egészen jó kis sorozat. Annak, aki hasonló területen dolgozik teljesen azonosulni tud és még a szereplőket is össze tudja kapcsolni a saját munkahelyén dolgozó egyénekkel. Ráadásul az Érd vonal is remek, én egy hozzá közeli településen lakom, tehát nekem az érdi poénok még nagyobbat ütnek.

2016.08.20 Timike

Magyar viszonylatban is jópofa sorozat. Kellemes poénokkal és egyszerű történettel.

2017.10.07 SzFa

Nagyon jól sikerült magyar sorozat. Rengeteg remek poén van benne, sok élet igazság. Nagyon szórakoztató, a karakterek fantasztikusak. A magyar sorozat gyártás remeke . Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.04.27 HanGa

Jópofa kis limonádé sorozat, nem csoda hogy már a sokadik évada fut. A szereplők egytől egyik kiválóak és a humora remek a filmnek. Vannak egészen kiváló és kicsit gyengébb részek is!

2019.02.05 vyctoria79

Aki irodában dolgozik annak kötelező! Az egyik legjobb magyar vígjáték sorozat. Szerethető szereplőkkel és történettel. A Tóth János kifejezetten üdítő színfoltja a társaságnak.