Nanny McPhee - A varázsdada

Nanny McPhee

2024.02.26 Ари Шандор

Gyerekszemmel akár 5 csillag is lehetne...

Én felnőttként láttam háromszor is. Tetszik, noha néhol kicsit idegesítő, amennyire el van túlozva jó néhány dolog. Ugyanakkor a rajzfilmek is attól viccesek, hogy eltúloznak, karikíroznak. Azért vettem le egy csillagot, mert a kevesebb több lett volna. Szerintem. De hangsúlyozom, hogy ez csak egy vélemény a sok közül, nem illetem kritikával a filmet.

2019.07.19 Ms. Akárki

Tipikus gyerekfilm egy kis Mary Poppinsos utánérzéssel. Egyszernézős, mert túl sok története nincs, de ettől függetlenül a sok kavar és futkosás miatt kifejezetten lekötötte a figyelmemet. A szereplőgárda pedig istenire sikeredett. Emma Thompsont imádtam.

2019.06.01 kevelin

Nekem abszolút Mary Poppins érzésem van, csak gonoszabb verzióban. Abszolút jó gyerekfilmnek tartom, de már inkább idősebbek számára. Én is jókat szórakoztam rajta anno, de azért bizonyos korhoz kötött.

2020.12.16 Róbert Molnár

Egyik este újranéztük ezt a családi tündérmesét. Néha jó elmerülni az ilyen, abszolút kikapcsolódást nyújtó mesefilmekben. Ugyan nem karácsonyos témájú, de ünnepekkor jó választás lehet családi filmezésre. Szép kis történet.

2015.07.26 one1970

Egyik kedvenc egész estés filmem.. Nekem olyan ez a film, mint egy rajzfilm, magával ragad a történet.. Szerintem a szereplők is jól játszanak, a boszorkány meg ... Ő a legjobb :D

2015.06.08 VenuszProjekt

Amikor rászántam magam a film megnézésére, egyáltalán nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni! Annyira bájos, kedves, vicces az egész. A magyar szöveg is eszméletlen jóra sikerült. Igényes, nagyszerű alkotás. Ajánlom minden gyerkőcnek és gyereklelkű felnőttnek is. Ők biztosan nem fognak csalódni! :)

2016.04.19 Kate Rainbow

Nagyon szép kis film volt. Borzasztóan hatott rám. Több pillanat is volt mikor meghatódtam. Tanulságos, de ugyan akkor nagyon szórakoztató is. Teljesen magával ragad és elvarázsol. Ajánlom mindenkinek, mert tényleg csoda szép. Ment az öt csillag.

2021.10.10 Renáta Téglási

Imádom.