Notorious

A valós eseményeken alapuló történet főhőse egy sikeres védőügyvéd, Mark Gergos, és a kábeltévés producer, Wendy Walker. A provokatív sorozatban bepillantást nyerhetünk a büntetőjog és a média egyedi, 'szexi', veszélyes és manipulatív világába.… Több

Premier: 2016.09.22.

Ryan Guzman
Ryan Guzman

KULCSSZAVAK

2016.08.01 sziazo

Elég ütős show, bár néha úgy érzem, hogy túl sokt kapunk a főbb szereplők magánéletéből. Éppen ezért nagyon oda kell figyelni, hogy az ember értse is, hogy mi történik. Sok a szereplő és tempós a cselekmény.

2016.02.22 Sonny

Elég erősen kezdett ez a sorozat, szerintem végig is fogom nézni, ha nem veszít a lendületéből. A karakterek nekem tetszettek, jó, hogy sokszínű a társaság, és sok főbb karakter is van.

2016.03.22 danny

Ez csak egy lányos szappanopera, ami megpróbál úgy kinézni, mint egy komoly krimi-sorozat. Hiányzik belől az igazi izgalom és a lüktetés, a lehengerlő karakterek és az agyafúrt bűnözők. Mindezek helyett kapunk csini ányokat meg szépfiúkat, akiknek mindenféle szívügyeik vannak, és csak mellesleg nyomozók/riporterek.

2016.04.14 totykos

Tipikus amerikai soozat, amelyik megpróbál eladható lenni a sok csinos lánnyal és a jólfésült férfias macsókkal. Látszik, hogy profik doolgoznak a forgatókönyvön is, éppenséggel unalmasnak nem nevezhető, de nekem mégem jött be annyira.