Oloture

Zoltán   2020. 10. 06.

Egy fontos témát feszegető film, ami pont a nagy igyekezetben veszett el: annyira el szeretne mesélni valamit, hogy széttartó és összeszedetlen, ettől pedig nem éri el a kívánt hatást.

piZZola   2019. 07. 11.

Nyomasztó hangulatú, kellemetlen film, amit nehéz élvezni - és egyértelműen nem is ezért készült el, csak ilyenkor sosem értem, hogy akkor mi volt a cél - hiszen játékfilmben dolgozna fel valami nagyon valóst, de akkor is fikció.

grigoriy1rem   2019. 06. 08.

Nagyon érdekes bepillantani egy más kultúra esztétikafelfogásába, már ha megközelíthetjük innen a filmet - és érdekes kísérlet megérteni, hogy ezzel a húsbavágó sztorival pontosan mit is akarna kezdeni.