Mirci
Justin Chatwin
Anna Camp

Bea, az aggódó kamasz újra közel kerül befele forduló gyermekkori barátjához, Andyhez. A harmincas éveiben járó Elizabethnek személyes csalódásai után döntenie kell, hogy megmenti-e kapcsolatát Drew-val. A múlt és a jelen összeütközik, amikor a két pár felfedezi a szerelmet egy hotelben töltött… Több

Rendező: Minhal Baig
Író: Minhal Baig
Premier: 2016.10.14.

2016.10.12 papaja

Valami kissé hiányzott nekem a filmből, de ezt leszámítva szerintem egy nagyon finom vonalú, kellemes és kedves film a szerelemről. Nekem nem volt unalmas és szerintem a jelmezek, a színészek és a zene is a helyén volt.

2016.09.15 juliS

Szerintem ez egy különleges szerelmi történet. Érdemes megnézni. Kissé vontatottnak tűnik, de nagyon szép, ahogy a rendező kibontja a történetet, ahogy a két fiatal kapcsolata s érzései feltárulnak előttünk. Jó rendezés, jó zene és a színészek is jók.

2016.01.02 Mirci

Kicsit jobban átgyúrhatták volna a párbeszédeket és a zenére is jobban odafigyelhettek volna a film készítői. Kellett volna valami alkalomszerű meglepetés a filmbe, de a dinamizmus hiánya is eléggé visszavett az egész dolog fényéből.

2016.05.10 OrSi

Jó film, aki teheti nézze meg, érdemes. Kifejezetten jót tett neki, hogy nem már befutott, ismert arcokkal próbálták meg eladni és népszerűsíteni a történetet. Ez tipikusan egy olyan film, melyben szinte nem történik semmi izgalom és akció, de mégis érdekes és izgalmas. Én szerettem.

2016.09.02 coyote

Nekem bevallom nem adott semmi újat a film. ugyanolyan sótlan volt, mint a hozzá hasonló recept alapján készült love story-k.