Irány a bárka!

Irány a bárka!

Ooops! Noah is Gone...

A hatalmas áradással úgy tűnik, eljött a világ vég. Dave és fia, Finny szerencséjére megépül egy bárka, mellyel minden állatot megmenthetek, azonban a jelek szerint a hozzájuk hasonló uszonyosoknak nincs helye a fedélzeten. Hazael és lánya, Leah segítségével végül… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Írország, Luxemburg, Belgium
Premier (HU): 2015.08.20.

2019.07.28 Ms. Akárki

Aranyos gyerekmese. Főleg kisebb gyerkőcöknek ajánlott, mert sokszor kicsit egyszerűcske és vontatott. Egy két jól irányzott bibliát feldolgozó poén van benne de elég felejtős mese.

2017.09.21 mamiéstöti2

Új megvilágításba helyezi Noé bárkája történetét, mellyel szerintem segítheti egy mai kisgyerek egészséges lelki fejlődését, persze nem minden, ha megnéz néhány tanulságos mesét.

2017.02.17 dulkap

Aranyos kis gyerekmese, néhány jópofa utalással az idősebb nézők számára. Felnőtt fejjel kicsit bárgyú időnként, de szerethető és technikailag is igényesen van megalkotva.

2017.07.31 Lonka

Tanulságos gyerekmese, de felnőttként annyira nem jött be. Elég csúnyácska és felismerhetetlen volt egy-két állat faj. Az alapsztori ismert a Bibliából sok újat nem tettek hozzá.

2016.12.02 gubimari

Aranyis kis történet, mese a bibliai alak, Noé történetéből. A filmbéli karakterek, főként az állatok kidolgozása nagyon jó volt. Minden korosztály számára ajánlott a megtekintése, mindenkinek tetszeni fog.

A film összbevétele 14 103 376 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 21 220 310 forintot termelt.