Orange Is the New Black

Orange Is the New Black

2023.02.13 Idknw

Az első 2-3 évad elég jó, a 4-5. még nézhető, a 6-7. már erőltetett és felesleges. Nagyon el van húzva, túl sok olyan rész van, ami érdektelen, túl sok új szereplő, akikre nem voltam kíváncsi, se a történetükre, ezek miatt összecsapott lett az utolsó... Több

2019.08.25 Ms. Akárki

Nem értem miért rajonganak érte annyian. Értem, hogy szélsőséges témákat feszeget de én akkor sem szeretem ha egy sorozat ilyen feltűnően tol bele az arcomba mindent, amit ő igaznak hisz. A színészek nem voltak rosszab de ez a börtönös témá és hierarchia engem sosem tudott lekötni.

2017.08.21 Deku

Pár rész után félbe hagytam pedig volt benne valami érdekfeszítő tulajdonság ami miatt érdekelt volna. Lehet, hogy egyszer újra előveszem és akkor más szemmel tekintek majd rá.

2020.03.17 dailyfilmsan

Nekem idegesítő volt ez a sorozat. Nem győztek meg a szereplők arról hogy ezt a forgatást élvezték nem is tudtam egy idő után nézni mert kezdett túl feminimmé és túl lehetetlenné válni. A története pedig annyira bugyuta volt.

2016.01.16 beero88

Elég érdekes sorozat. Csak pislogtam az első résznél valamiért azonban mégis folytattam. Azonban pár rész után elült a kíváncsiságom és így nem került fel a nézendők listájára.

2016.11.19 Szivárvány1

Kifejezetten izgalmas és élvezhető sorozat még az én szememmel is. Érdekes bepillantani a különböző karakterek érzelmi hálójába és a furcsa helyzetben lévő szerplők mindennapjaiba. A karakterek kifejezetten jól fel vannak építve. Az első évad zseniális, a többit majd még meglátjuk..

2019.06.01 kevelin

kb 2 vagy 3 évadot néztem meg belőle de egy idő után nem tudta lekötni a figyelmemet. az biztos h a sorozat sokkal jobb mint a könyv de nagyjából annyi évad elég lett volna belőle amennyit láttam. a sztori nagyon jó és a megvalósítás is. a nők bármir... Több

2019.01.25 Syracuse

Nem tudom, hogy mennyi igaz belőle, nyilván már a memoár is ki lett színesítve, hát még a belőle készült sorozat. Viszont már a 6. évadot nézem és nem nagyon tudom megunni, szóval mindenkinek ajánlom.

2017.08.01 czigler.nora

Az első évadot ledaráltam, aztn a 2. évad 1. része után mégsem folytattam. Belefásultam az állandó leszbi jelenetekbe, jóformán később másról sem szólt.

2016.04.30 Bogi

Egyik barátnőm nagy rajongója a sorozatnak. Én is bepróbáltam az ő unszolására, de sajnos kár volt. Nagyot csalódtam a sorzatban. Pár részig jutottam ,de mindegyik szereplő nagyon idegesítő és felszínes. Nem igazán sikerült találnom benne semmit, ami... Több

2015.05.07 tamas84

Na ezért is szeretik az emberek a Netflixet. A Kártyavár után egy újabb saját gyártású sorozattal jelentkezett a VOD úttörője, és az eredmény most is egészen elképesztő. Iszonyú erős színészi alakítások (én minden szavukat elhiszem), remek, csavaros ... Több

2015.06.02 sonyxxx

Nagyon tetszett a sorozat, ami tele van vicces jelenetekkel. Tetszik ahogy bemutatja a női börtönök világát, szerintem jól megcsinálták. A sorozat sok szimpatikus színészt is felvonultat, ami szintén hozzá teszi a magáét.

2015.08.20 Filmzabáló

A széria több szempontból is fantasztikusan szórakoztató. Érdekes a női dutyi környezete, humoros, tartalmaz rengeteg mondanivalót és történetvezetése élvezetes.

2015.11.29 somoha

Érdekes és nagyon szórakoztató sorozat, számomra nagyon is valós karakterekkel. Elhiteti velem, hogy akár ilyen is lehet egy börtön élete. Érdemes elkezdeni, de előre szólok, nehéz abbahagyni :)