Örömapa

Father of the Bride

2020.12.21 Crystaldeer

Mindenkori kedvenc

Imádtam gyerekkoromban, amikor még csak álmodoztam az igaz szerelemről, és imádom felnőttkoromban, amikor már én is túl vagyok az esküvőn :D, és szerintem imádni fogom, mikor majd gyerekeim lesznek, és biztos megnézetem majd velük, mikor majd ők is a saját esküvőjükre készülnek. Örök klasszikus, és szerintem zseniális alkotás.

2017.10.12 ArpiHajdu és Réci

Az esküvői filmek klasszikusa, amely egyértelműen Steve Martin jutalomjátékából nyeri az erejét. Martin az elejétől a végéig viszi a prímet, s mellette még Diane Keaton fénye is halványabbnak látszik. Talán egyedül Martin Short az, aki fel tudja venn... Több

2015.01.28 szd91

Hihetetlen hányszor láttam ezt a filmet gyerekkoromban, de csak pár hónapja esett le mikor néztem, hogy a Jim szerint a világ Dana-ja az egyik főszereplő. Ez persze csak plusz pont, de enélkül is nagy kedvenc volt ez a vígjáték. Poénok, összevisszaság, teljes káosz és a végén happyend.

2017.02.26 clay00

Zseniális. Szórakoztatni akar és semmi mást. Kellemes, agykikapcsolós vígjáték! Steve Martin pedig zseniális minden jelenetben. Mai napig többször is meg tudom nézni.

2016.11.02 fazekasanett92

Szerintem Steve Martinnak nincsen rossz filmje nagyon tetszett mert tele van jó poénnal, humoros jelenetekkel és az egész film magával ragad a vége is frappáns és jó a csattanó. Vicces film.

2018.10.04 marklar

Igazából tetszett, hogy a film nem kínál se többet, se kevesebbet, mint amit egy ilyen kategóriájú alkotás nyújtani tud. Könnyed és humoros volt, ugyanakkor igazán tartalmas szórakozás nyújtott.

2016.07.03 julisX

Én alapvetően imádom Steve Martin vígjátékait, és ezzel a filmmel is úgy voltam, hogy szerintem egész jó lesz, de néhol egy kicsit erőltetettnek éreztem. Ettől eltekintve szerintem a végkifejlet egészen szívszorítóra sikeredett.