
Vélemények (2)
Végig sötét és komor a sorozat. Érdekes, de sok "újrahasznosított" ötletet tartalmaz. Van sztori, de olyan útszélén haladó. Mintha inkább a hangulat lett volna a fontosabb. És mint a címben is, a végénél mintha ollóval félbevágták volna. Ha nem lesz 2. évad, lepontozom egyesre.
Az első világháború során egy francia közkatona hatalmas szerencsével menekül meg a haláltól a csatatéren. Kritikus állapotából sikerül annyira felépülnie, hogy kiválasszák egy szigorúan titkos katonai projektben való részvételre. Az Őrszem program e... Több