Lótolvajok

Ut og stjæle hester

2024.02.05 Kinga Kecskeméti

Gyönyörű táj, szépséges lovak, félelmetesen izgalmas faúsztatás. Egy bajom volt vele, nem igazán tudtam, kit kedveljek igazán, néha leült, nem mindig jött át a drámaiság.

2019.02.26 Toncsi

Lassú, minden részletet apránként felépítő film, aminek érdemes minden percére odafigyelni. Nagyon megkapó a gondolatisága, és az egész történetet átszövő nosztalgikus életérzés. Nem hiszem, hogy a szélesebb közönség tetszését elnyeri, de aki ráérez az ízére, annak minden bizonnyal tetszeni fog.

2019.07.10 hogerr

Nagyon megindító, amolyan lélektani film. Sikerült viszonylag hűen visszaadni a regény légkörét, noha nem követi szigorúan a cselekményét. Mindenképp érdemes rá időt szánni, bár azt azért hozzátenném, hogy kell hozzá egyfajta hangulat, hogy az ember felvegye a film fonalát.

2019.11.03 Barna

Bevallom, picit féltem attól, hogy a film giccses lesz, de a képi világa engem személy szerint lenyűgözött. Nagyon szépen megkomponált az egész dramaturgiája, amelybe pontosan beilleszkednek a karakterek, de mégsem egy steril sztoriról van szó.

2019.11.02 ollókéz

Ez a film egyszerűen gyönyörű, de el sem tudom mondani mennyire. Nagy szükségem volt erre az élményre, és külön kiemelném, hogy a sztori egyáltalán nem fordul át holmi melodramatikus ömlengésbe. Nagyon precízen végigvitt cselekményről van szó, kiváló karakterekkel. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!