Lopott életek (2009)

Stolen Lives

James Van Der Beek
Josh Lucas

Zsolt Zsolt   2021. 10. 13.

A film nagyon lekötötte a figyelmemet, az apró részleteket szépen építik fel. Sajnos ez a film nem happy enddel végződik, hanem a szomorú valóssággal.

hsanya182   2016. 12. 01.

Elég erős családi dráma, kisfiuk eltünéséről, melyben egyszerre két szálon (múlt, jelen) fut a cselekmény, majd egybeér a nyomozás kezdeti fázisában. Remekül adagolja az információkat, sok kombináció, több indítékra is gyanakodhatunk. Remek film, érdemes megnézni aki valami bűnügyi krimire lenne éhes.

Berto49   2017. 08. 28.

Megindító, két idősíkon futó cselekmény, közte ötven év különbség. Mindkét történetben egy-egy szörnyű gyermekrablás és gyilkosság van a középpontban, a tettes pedig… de többet nem árulok el! Hazug és álságos az az érvelés, hogy a John nevű értelmile... több»

Laci000   2015. 06. 04.

Nekem tetszett ez a film, nem mondom, hogy a legjobb filmek közé tartozik, de nézhető, leköti az ember figyelmét. A két idősíkon futó történet jól lett megoldva, a sztori is jól összerakott, egyszer-kétszer nézhető!

Buborék   2015. 06. 29.

Tetszett ez a film. Végig izgalmas maradt és fordulatos volt. Lekötötte a figyelmemet és el is gondolkodtatott. Nincs benne nagy színészi játék, mégis hatásos!

AESB   2015. 06. 15.

Nézhető film, eléggé meglepő és fordulatos. A színészek játékában találni kivetni valót, de így is egy jó film, izgalommal... A forgatókönyv jó, a két idősík szerintem is jó lett megoldva!