A ferde ház (2017)

Crooked House

A ferde ház

kevelin   2019. 02. 06.

Agatha Christie összes könyvét imádom. nagyon izgalmas történeteket talált ki, ilyen a ferde ház is. nem is tudom mikor jöttem rá, hogy a kislány a hunyó (ezt kivételesen előbb láttam mint olvastam) nagyon jó rendezés, jó színészi játékok. alig várom hogy ujabb könyveit is megfilmesítsék modernebb formában és keretek között.

Bob   2018. 01. 28.

10/6. Egy jó kis krimi volt, csattanóval a végén. Szerencsére voltak ismertebb nevek (pl. Gillian Anderson, Glenn Close) a filmben, ami csak javított a történeten. Aki szereti a krimiket, az ezt se hagyja ki.

Christine   2018. 08. 13.

Többet vártam ettől a filmtől. A rejtély nem túl érdekes, kicsit untam is. Hiába szerződtettek néhány nagyon jó színészt, a legtöbbjük úgy tűnik unta az egészet. Ráadásul a karakterek amúgy sem kapnak elég időt ahhoz, hogy ez egy jól működő krimi legyen.

Amanda Abbington
Preston Nyman