A ferde ház

Crooked House

2024.01.28 Török389133

Nagyon unalmas film, egyáltalán nem érdekes a történet, az egész csak semmitmondó párbeszédekből áll, amik nem vezetnek sehova. A misztikus meg nem tudom, miért van a műfajok között.

2020.09.01 Bazzzsi

Érdekes volt egy misztikus hangulatú filmet nézni, amely egy haláleset felgöngyölítésén alapszik, miközben egy kosztümös filmet látunk.

2020.08.19 indingo

Érdekes volt a film, bár a történetét nem bonyolították túl. A hangulata sokat dobott a film megítélésén.

2019.12.05 BoBamburg

Nem vagyok nagy krimi rajongó, ebből adódóan Agathe Christie munkásságát sem ismerem túl mélyrehatóan, de nem is ez a film lesz az, ami megszeretteti velem. Egyszerűen hiányzott belőle az a spiritusz, hogy lekössön, hogy végig izguljam a nyomozást és hogy érdekeljen a vége. Azt nem tudom a könyv milyen, de ez a film nem jó.

2019.02.06 kevelin

Agatha Christie összes könyvét imádom. nagyon izgalmas történeteket talált ki, ilyen a ferde ház is. nem is tudom mikor jöttem rá, hogy a kislány a hunyó (ezt kivételesen előbb láttam mint olvastam) nagyon jó rendezés, jó színészi játékok. alig várom... Több

2019.11.26 Eniq

Véleményem szerint remek kis film volt, mostanában imádom az Agatha Christie féle krimiket. Én nem jöttem rá ki a gyilkos amíg ki nem derült még annyira gyanúsítani se tudtam senkit. Szóval nálam döbbenet volt a film végén.

2018.01.28 Bob

10/6. Egy jó kis krimi volt, csattanóval a végén. Szerencsére voltak ismertebb nevek (pl. Gillian Anderson, Glenn Close) a filmben, ami csak javított a történeten. Aki szereti a krimiket, az ezt se hagyja ki.

2018.08.13 Christine

Többet vártam ettől a filmtől. A rejtély nem túl érdekes, kicsit untam is. Hiába szerződtettek néhány nagyon jó színészt, a legtöbbjük úgy tűnik unta az egészet. Ráadásul a karakterek amúgy sem kapnak elég időt ahhoz, hogy ez egy jól működő krimi legyen.