Lopott életek

Stolen Lives

2021.10.13 Zsolt Zsolt

A film nagyon lekötötte a figyelmemet, az apró részleteket szépen építik fel. Sajnos ez a film nem happy enddel végződik, hanem a szomorú valóssággal.

2016.12.01 hsanya182

Elég erős családi dráma, kisfiuk eltünéséről, melyben egyszerre két szálon (múlt, jelen) fut a cselekmény, majd egybeér a nyomozás kezdeti fázisában. Remekül adagolja az információkat, sok kombináció, több indítékra is gyanakodhatunk. Remek film, érdemes megnézni aki valami bűnügyi krimire lenne éhes.

2017.08.28 Berto49

Megindító, két idősíkon futó cselekmény, közte ötven év különbség. Mindkét történetben egy-egy szörnyű gyermekrablás és gyilkosság van a középpontban, a tettes pedig… de többet nem árulok el! Hazug és álságos az az érvelés, hogy a John nevű értelmile... Több

2015.06.04 Laci000

Nekem tetszett ez a film, nem mondom, hogy a legjobb filmek közé tartozik, de nézhető, leköti az ember figyelmét. A két idősíkon futó történet jól lett megoldva, a sztori is jól összerakott, egyszer-kétszer nézhető!

2015.06.29 Buborék

Tetszett ez a film. Végig izgalmas maradt és fordulatos volt. Lekötötte a figyelmemet és el is gondolkodtatott. Nincs benne nagy színészi játék, mégis hatásos!

2015.06.15 AESB

Nézhető film, eléggé meglepő és fordulatos. A színészek játékában találni kivetni valót, de így is egy jó film, izgalommal... A forgatókönyv jó, a két idősík szerintem is jó lett megoldva!