Johnny Flynn
Mark Rylance
Zoey Deutch

Leonard egykor London leghíresebb öltönyeit készítette az előkelő Savile Row-n. Egy személyes tragédia után azonban Chicagóba költözött, ahol ügyfélköre az alvilág legsötétebb alakjai közül került… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2022.02.14. | Telekom TVGO (2022.09.18.) | Netflix (2024.02.01.)

2023.09.20 Juki-onna

„A stílus maga az ember.” Pár másodperc elég egy idegen számára, hogy a ruházatunk és a viselkedésünk alapján véleményt alkosson rólunk. Ami viszont nem látszik, hogy mi lakozik a lelkünk legmélyén.

Elég merész húzás volt a film megálmodóitól ennek a lassú tempójú, de annál frappánsabb gengszterfilmnek a megalkotása. Főleg, hogy a mai rohanó világban sokan az akciódús és látványos filmekért rajonganak. A történet egy helyiségben, az úri szabó Le... Teljes kritika

2022.10.31 stomachh

Aki szereti a kamarakrimiket, annak jó szórakozást ígér. Egy helyszínes, csavaros, de nyomon követhető, a sztori vezetés sejthető, igényes a megvalósítás. Egyszer érdemes megnézni.

2022.10.24 Szarka Eszter

Teljesen véletlenül futottam bele a filmbe, és nagyon örülök! Bár egy helyszínen zajlik, viszonylag kevés szereplővel, mégis izgalmas, néhol meglepő. Nagyon jó film, ajánlom!

2022.09.29 Fikatours_blogger

Jó kis színdarab

A történet remek, a körítés kissé ingerszegény.

2022.11.10 Findzs

Jóféle

Remek színészi alakítások és rendezés. A sztori itt-ott sántít kicsit, de még elfogadható. 7/10

A címnek kettős jelentése van. A chicagói maffiát The Outfit néven emlegetik.Szerző: Thibo84

Mark Rylance-t (Leonard) valójában a híres Huntsman szabók képezték ki a Savile Row-n, akik korábban a Kingsman sorozatban voltak láthatók. A filmben egy pillanatra megpillantható ikonikus házi tweed zakójuk.Szerző: Thibo84