Outlaws and Angels
Teri Polo
Luke Wilson

Szökésben lévő banditák szállják meg egy gyanútlan és látszólag ártatlan család házát azzal a szándékkal, hogy meghúzzák magukat éjszakára. Ekkor veszi kezdetét a kegyetlen macska-egér harc, ami végül megtorláshoz, szerepcseréhez vezet és véres bosszúba torkollik.

(Bogi87)

Rendező: JT Mollner
Forgatókönyvíró: JT Mollner
Premier: 2016.01.25.

2019.06.26 HercegPeter

Úgy látom, abban mindnyájan egyetértünk, hogy tényleg Quentin Tarantino stílusát idézi a film. A történet csavaros, kiszámíthatatlan és véres. Az utóbbi években már ritkábban készítenek jó, vagy legalábbis nézhető kategóriájú westerneket. Így azok szerelmeseinek be kell érniük az ilyen kis morzsákkal.

2016.11.08 Thibo84

Tarantino fanoknak ajánlom, de a vallásos embereknek nem igazán. Nem rossz film, csak hosszú és vontatott, de a csavar a végén az meglepett.

2017.01.25 Kaslerka

Csatlakozom Thibo84 írásához. Tipikus Tarantino szemszögü a film. A vége hatalmas!

2016.11.24 Topicica

Hatalmas western! Végre egy film, ami elől fel sem tudtam állni. Vadság, durvaság, sötét romantika.

2017.04.26 biter007

Na ez aztán jó volt. Tarantinós, jó kis western-es pszichopata film. Jó kis csavarral. Érdemes megnézni!

Francesca Eastwood anyja Frances Fisher, aki szintén szerepel a filmben; a színésznő apja pedig Clint Eastwood.Szerző: ps

A banditák maszkját egy hírhedt országúti fosztogató, William Brazelton, vagy közismertebb nevén Brazen Bill maszkja inspirálta. Szerző: ps