Zorro legendája

Zorro legendája

The Legend of Zorro

Zorro álarcának örököse, Don Alejandro de la Vega legutóbbi kalandjuk óta feleségül vette a szépséges Elenát, fiuk, Joaquin pedig már 10 éves. A kisfiú rajong a hős Zorróért és nem is sejti, hogy apja a titokzatos fekete lovag. Elena viszont választás elé állítja… Több

Rendező: Martin Campbell
Premier (HU): 2005.11.03.

Zorro álarca  (1998)

2018.11.05 Artemisia

Illúzióromboló

Amolyan se veled , se nélküled viszonyban vagyok a filmmel. A 2 órás játékidőből az első óra lerombolja azt a hősies Zorró-kultuszt, amelyért a Zorró álarcában annyira rajongtunk . Pedig pont azért vártuk ennyire a folytatást, mert még több Zorrót,... Teljes kritika

2015.10.01 rbernadett

Nekem legalább olyan szórakoztatóra sikerült a második rész, mint az első. Amolyan értelmes szuperhősös, még ha a főhős nem is olyan szuper. Kedves, aranyos, szórakoztató, minőségi.

2016.11.13 goat2000

Az első rész is jó volt és a folytatás is jól sikerült. Nagyon jó a története, a cselekményszál, a szereplőket is nagyon jól kiválogatták , egy szórakoztató kalandfilmeket kaptunk.

2016.02.08 pqrs

Ez az a film, ahol végképp elszúrták Zorro karakterét, próbálva azt viccessé tenni, ám csak egy izzadságszagú, ám néha élvezhető kalandfilm lett

A folytatás számos címet kapott, míg végre megkapta a végleges változatot. Eredetileg "Zorro álarca 2" volt a címe, amit megváltoztattak "Zorro leleplezésére", ami az eredeti Ted Elliott és Terry Rossio által írt forgatókönyv címe is volt. Miután mégsem az általuk írt forgatókönyvet használták, megkapta a "Zorro 2" címet, amiből "Zorro visszatér" lett, míg végül a Sony Pictures a "Zorro legendája" mellett döntött. Szerző: rbernadett

Adrián Alonso Barona (Joaquin) nem beszél angolul, így minden sort fonetikusan tanult meg, ahogyan Antonio Banderas is tette A mambó királyai (1992) című filmben. Szerző: rbernadett