Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A kapitány küldetése (2020)

News of the World

Artemisia   2021. 02. 17.

legújabb vélemény a nap véleménye

Remény

A kapitány küldetését leginkább úgy aposztrofálták, mint Tom Hanks első westernfilmjét. Azonban a Paulette Jiles regényét feldolgozó film sokkal inkább erőteljes lélektani dráma, melyet az írónő a polgárháborús feszültségektől és faji ellentétektől t... teljes kritika»

Gábor Aranyi   2021. 02. 13.

Unalmas vadnyugat

1-2 jelenetet kivéve kiszámítható és nagyon unalmas a film.

tibo77   2021. 02. 14.

Road movie

Tökéletes road movie western hangulatban. Nem gondolnám, hogy kiszámítható vagy unalmas lett volna végig, sőt. Ez egy szép történet nagyszerű alakításokkal és bőséggel elég akcióval.

alien007   2021. 02. 03.

Féltem, hogy csalódás lesz, olyan sok rosszul sikerült filmmel találkozni manapság, szerencsére ez egy üdítő kivétel volt.

MiAzAki   2021. 02. 04.

Igazi nagyágyús dráma temérdek pénzzel, gyönyörű tájképekkel, nagy sztárokkal, kicentizett díszlettel és jelmezekkel... Aztán unalmas.

achyles77   2021. 02. 01.

Igazi film a westernrajongóknak. Egy nagyon profin összerakott hajszafilm a jó öreg Tom Hanksszel. Szerintem remekül sikerült. Jó a sztori, és még a vége is az, úgyhogy érdemes megnézni.

Helena Zengel

Ez Tom Hanks karrierjének első westernfilmje. A színész korábban csak a Toy Story filmekben alakított cobwoyt.

A kapitány küldetése Paul Greengrass és Tom Hanks második közös filmje a 2013-as Phillips kapitány után.

A kapitány küldetése a német gyerekszínész, Helena Zengel első amerikai mozifilmje.

Tom Hanks a főszerep mellett producerként is kivette a részét a munkálatokból.

A kapitány küldetése forgatása 2019. szeptember 2-án keződött meg Santa Fe-ben, Új-Mexikóban.

Az azonos című regény megfilmesítési jogait eredetileg a Fox 2000 Pictures szerezte meg, azonban miután a Disney felvásárolta a Foxot, a jogok végül a Universal Picturesnél landoltak.

A kapitány küldetése Paulette Jiles azonos című 2016-os regényének adaptációja.

Tom Hanks pedig bebizonyította, hogy akármilyen szereppel is dobják meg, mindig hozza azt a magas szintet, amit megszokhattunk tőle. több»

A kapitány küldetése igazi békebeli western mozi, melynek hatalmas szíve van. Noha sok tekintetben ismerősnek tűnhet, mégis öröm látni. több»