Noé

Shelby07   2018. 04. 05.

Hát elég ritka egy rossz film. Látványilag elmegy, bár szerintem sok volt, a bibliai hitelessége pedig nulla. Mostanában rákaptak arra, hogy a bibliából merítsünk történetet és filmesítsük meg. Ezzel nem is gond, de valljuk be, hogy ennek a filmnek azon kívül nem sok köze volt a valós történethez, hogy a főszereplő Noé. De csak a fantasy kategóriát nézzük, akkor is egy nagyon gagyi és szánalmas film lenne. És e mellé még vontatott is, unalmas és az ember körülbelül 20-30 perc után már csak azt várja hogy mikor lesz vége. Mindössze a színész alakítások miatt éri meg a 2 csillagot, a többi semmit nem ér.

indingo   2017. 05. 02.

Picit más felé kanyarodott a film, mint kellett volna. Az özönvíz megvolt az állatokkal, de ez a szerelem után folyamatos vágyakozás nekem estlenné tette az egészet.

Deku   2017. 10. 22.

Közepesnek bőven megteszi és azt nagyon igényesen hozza is szerintem. Ez a film egy erős átlagos szintet hoz de azt nagyszerűen. Nem lett igazán rossz de igazán jó sem. Kissé bénácska volt több helyen emiatt nem lett tökéletes.

GedyPapa   2017. 05. 02.

Ritkán nézek filmet moziban, de a Noé pont egy olyan alkotás volt, amit ott néztem. Kivételesen zseniális látványvilág, Russel Crowe hihetetlenül jól hozza a szerepet Jennifer Connellyvel egyetemben és az összképet még Emma Watson se tudja elrontani.

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Rendkívül látványos volt és azt kaptam, amit vártam. Jó feldolgozása volt a Noé témának. Emma Watsontól kicsit többet vártam volna, de végülis a szerepe se volt olyan amiből túl sokat ki lehetett volna hozni. Összességében szórakoztató film, egyszeri megnézésre.

Ray Winstone
Ray Winstone
Darren Aronofsky
Darren Aronofsky
Emma Watson

A filmet betiltották Egyiptomban.

(mamiéstöti2 )

Ez a hatodik Darren Aronofsky-film, amelynek Clint Mansell jegyzi a filmzenéjét.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben megjelenik Vera Fried, Darren Aronofsky hetedikes tanárnője is. A film ötlete egy házi feladatból nőtt ki, amit Aronofsky Fried órájára írt, és mellyel később díjat is nyert.

(kázsé )