Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Hős (2002)

Ying xiong

Hős
Jet Li

Norbert93   2019. 04. 26.

Igényes és szép történet, kiváló alakítások és első osztályú filmzene, de ezek a dróton repülős meg helyből 10 métert ugráló emberkék olyan szinten lehúzták a filmet, hogy az valami nézhetetlenné vált. Inkább idétlen vagy nevetséges, mintsem művészi és látványos.

alex   2015. 06. 10.

Szép film, nagyon szép jelenetek és tájak. Mondjuk a többi már kicsit felületes, de ez inkább egy szép mese... És más mint az összes többi film, amit az utolsó években láttam (ha nem számolok egy kínai történelmi filmet a kínai repülőben). Szeretem ezeket az ázsiai harcos filmeket, szerintem egy év múlva megnézhetném újra, és nem unatkoznák.

Milanman   2015. 05. 04.

Gyönyörű látványvilágú, epikus történetű távol-keleti történelmi tabló, olyan mestermű, amit csak a kínai/hong-kongi filmes mesterek képesek letenni az asztalra.

Robi92   2015. 11. 19.

Nem tudtam komolyan venni ezt a filmet. Túl sok benne az ide oda ugrálás.Igaz,hogy látványos harcjelenetek jellemzik a filmet.A maga műfaján belül jó film lett.

Peeves112   2015. 08. 07.

Nem mondhatnám, hogy túl maradandó élményt adott eme alkotás. Sajnos nem mondhatom, hogy eldobtam magam, nem lett bűn rossz szóval azt se lehet ráakasztani, hogy ez vétek az emberiség ellen, de ha egy kellemes akarok nézni nem ez fog első alkalommal eszembe jutni.

A filmet először Kínában mutatták be 2002 október 24-én.

(Mavil)

A film valós történelmi eseményeken alapszik (i. e. 227-ben Jing Ke által elkövetett merénylet Csin Si Huang-ti császárral szemben).

(Mavil)

A filmből származó bevétel 177 394 432 USD volt.