A félszemű
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

indingo   2020. 03. 07.

Túl talpraesett volt a kislány. A történet sem valami hihető. Volt benne egy-két megmosolyogtató jelenet, de nekem csak közepes a film.

Deku   2017. 10. 25.

Szinte ledöbbentem, egy szerethető aranyos szuper filmet volt szerencsém látni. Ez már csúcs. Nagyon kellemes kis film, a látványvilága irtó szép és lélegzetelállító. Szerintem bőven szuper filmet kreáltak elénk a készítők.

Bizsu82   2020. 02. 11.

Kalandos élvezhető pörgős film. Jók az akció jelenetek benne. Én élveztem, jó kikapcsolódást adott. Nem untam, teljes hosszában lekötött. Modern western.

elekm90   2017. 12. 12.

A film látványvilága nagyon jó, Jeff Bridges, Matt Damon és Josh Brolin alakítása mind-mind kiváló. A főszereplő kislány azonban rendkívül idegesítő jelenség. Nagyon sok jó jelenettel van tele a film, de azok között néha kicsit leül, időnként kissé unalmassá válik. 7,5/10

Beniko   2015. 11. 23.

Kiváló western. Nem a felületes lövöldözésekről szól, hanem mély mondanivalóval is bír. Jeff Bridges kitűnő szinészi teljesítményére is szeretném felhívni a figyelmet.

Matt Damon
Josh Brolin

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 262 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 32.helyén áll.

A film költségvetése 38 millió dollárt emésztett fel mindösszesen, és 252,276,927 dollárt termelt világszerte.

(citizenfour99)