A kapitány küldetése

News of the World

2024.01.24 Hljartal

Küldetés teljesítve

Szinte hibátlan. És a szintjét Tom Hanks elfeledteti. Helena Zengel pedig méltó partnere ebben. Csak ajánlani tudom.

2021.02.17 Artemisia

a nap véleménye

Remény

A kapitány küldetését leginkább úgy aposztrofálták, mint Tom Hanks első westernfilmjét. Azonban a Paulette Jiles regényét feldolgozó film sokkal inkább erőteljes lélektani dráma, melyet az írónő a polgárháborús feszültségektől és faji ellentétektől t... Teljes kritika

2021.10.30 Lonka

A hangulata és látványa tetszett a filmnek, de kb. csak ezt tudom kiemelni. A történet kicsit egyhangú és lassú.

2021.02.27 elekm90

Korrekt film volt, legszívesebben 3,5 csillagot adnék rá, ha lehetne. Kicsit kevésnek éreztem a forgatókönyvet, mind cselekmény, mind karakterek szintjén. Érdekes volt Kydd foglalkozása, de azon túl, hogy katona volt és elvesztette a feleségét, nem s... Több

2021.10.24 Alexa

Ez egy jól összerakott történelmi film, kellő lélekdrámával. Végig lekötött, és azon agyaltam közben, hogy honnan a francból volt ekkora lélekjelenléte a stresszes helyzetekben a kapitánynak. Nálam nem többször nézős, de érdemes megnézni.

2021.02.28 zoltyah

Jó a rendezés remek szereplőkkel, igaz, nem az a típusú film, amelyet több alkalommal megnéz az ember, de egyszer legalább.

2021.02.14 tibo77

Road movie

Tökéletes road movie western hangulatban. Nem gondolnám, hogy kiszámítható vagy unalmas lett volna végig, sőt. Ez egy szép történet nagyszerű alakításokkal és bőséggel elég akcióval.

2021.02.04 MiAzAki

Igazi nagyágyús dráma temérdek pénzzel, gyönyörű tájképekkel, nagy sztárokkal, kicentizett díszlettel és jelmezekkel... Aztán unalmas.

2022.12.20 Szentgróti Patrik

Nem lett egy kiemelkedő darab. Igaz, nem is lehetett volna többet kihozni a történetből. Tom Hanks hozta a formáját, a játéka is rendben volt.

2021.02.03 alien007

Féltem, hogy csalódás lesz, olyan sok rosszul sikerült filmmel találkozni manapság, szerencsére ez egy üdítő kivétel volt.

2021.02.13 Gábor Aranyi

Unalmas vadnyugat

1-2 jelenetet kivéve kiszámítható és nagyon unalmas a film.

2021.02.01 achyles77

Igazi film a westernrajongóknak. Egy nagyon profin összerakott hajszafilm a jó öreg Tom Hanksszel. Szerintem remekül sikerült. Jó a sztori, és még a vége is az, úgyhogy érdemes megnézni.