Paradise Highway

Egy kamionsofőr kénytelen illegális szállítmányt vállalni, hogy megmentse a bátyját egy gyilkos bandától. Az FBI ügynökei a nyomában vannak, Sally lelkiismerete azonban nem nyugszik, amikor az utolsó szállítmányról kiderül, hogy egy tizenéves lány az.

(csd)

Rendező: Anna Gutto
Forgatókönyvíró: Anna Gutto
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier: 2022.08.01.
Juliette Binoche

2023.04.06 Fikatours_blogger

Karakterábrázolásban erős a film, de ez nem köti le két órán át a figyelmet.

2023.03.11 polgy

Lehetett volna kicsit rövidebb

Nekem a 115 perc sok volt a filmre. Ebből lehetett volna egy pörgősebb 90 perc, mert így voltak számomra vontatottabb részek. Thrillernek szerintem gyenge, inkább drámának mondanám, de persze attól függ, hogy kinek hol van az a bizonyos ingerküszöb.

2022.08.21 Attila396673

Erős téma kicsit lapos tálalásban

Ha másért nem is, de a remek szereplőkért érdemes volt megnézni. Megj.: angolul legalábbis. Spoiler! Ha még nem láttad, de tervezed megnézni, innen már ne olvass tovább. A gyerekkereskedelem mindig is erős téma mindenütt a világon. Ezúttal a ritkább, szerencsés befejezéssel. A sztori kiszámítható, de a remek színészpárosnak köszönhetően jól pörög. Egyszer sem ötlött fel bennem, hogy mikor lesz már vége. Aki szereti a valós helyzeteken alapuló, életszagú, és a szereplők minőségi játékára kihegyezett filmeket, annak bátran ajánlom.

Gyanú
Hol nézheted: Apple TV+