Túl a fenyvesen

Túl a fenyvesen

The Place Beyond the Pines
Berto49

Ryan Gosling

Mikor Luke (Ryan Gosling), a vándorcirkusszal utazó motorversenyző rájön, hogy régi szerelme, Romina fiút szült neki, elhagyja a társulatot, és hazaszáguld hozzá. Mivel nem tudja eltartani a családját, bankrablónak áll, és motorversenyzői készségei segítségével egy ideig sikeresen menekül a… Több

Premier (HU): 2013.08.07.

2020.03.06 iq.csabi

Nagyon jó film, egyszer nézős, de annak kiváló. Végig lekötött, érdekes volt nagyon a történet és nagyon érdekes volt látni, ahogy a múlt mindig utol éri az embert. Kiváló színészek vannak a filmben.

2017.05.05 mamiéstöti2

Középkategóriás film, melyben elsősorban az egyéni alakításokra alapozzák a sikert, ami Ryan Gosling személyében nem igazán sikerült, de Eva Mendes is nyújtott már jobbat.

2019.01.07 indingo

Egy film, három élet története, amelyet összekapcsolnak az események és azok következményei. Neves színészek alakítják a főbb szerepeket már ezért is érdemes megnézni amellett, hogy film sem egy egyszerű történet.

2017.12.10 Deku

Más az én ízlésem mint amit ez a film nyújtani tudott és nem feltétlen nézném meg újra. Ezt a filmet nem tudom az egekbe magasztalni mivel igazán nem az én szájízemnek megfelelően alakult.

2017.10.25 Berto49

A közepesnél valamivel jobb filmet láthattam, egy nagyon gyenge négyes alá. Igaza van néhány hozzászólónak, hogy mintha 3 film lenne egybefűzve ebben a 140 perces(!) darabban. Közmondással szólva: a vér nem válik vízzé, vagyis a Jason gyerek örökli a... Több

Eva Mendes és Ryan Gosling az életben is egy párt alkot, 2014-ben született meg első gyermekük, Esmeralda Amanda.Szerző: hp

A rendező, Derek Cianfrance bevallása szerint nem készítette volna el a filmet, ha nem Bradley Cooper fogadta volna el Cross szerepét. A rendező 5 órát autózott Torontóba, hogy személyesen találkozhasson a színésszel.Szerző: kázsé

A filmben kirabolt bankok valóban léteznek.Szerző: kázsé

Luke és Robin bankrablási módszerét a híres "péntek esti rabló", Carl Gugasian ténylegesen alkalmazta 30 éven keresztül.Szerző: kázsé

Jett
Gypsy